Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaz?

Figyelt kérdés

Hogy az ember hozzá hasonló párt választ magának?

Ergó a szép emberek szintén szép emberrel, az átlagos átlagossal, a ronda rondával jön össze?


Én ezt a való életben is tapasztaltam, pl a metrón láttam 2 elég ronda embert, akik együtt voltak. És olyat is látni nap mint nap, hogy egy helyes pasi egy szép lánnyal van együtt.

Pedig elvileg mindenki a szép nőkhöz/helyes pasikhoz vonzódik, még a rondák is sokszor. Akkor miért érik be úgymond szintén egy ronda emberrel? Vagy egy idő után belátják, hogy jobb, ha lejjebb vesznek az igényeikből?


2014. febr. 10. 00:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Még jó h mindenkinek más az ízlése, s mást gondol a szépségről.
2014. febr. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Ez lenne a felszínesség iskolapéldája? Ebből tarthatnál előadást az egyetemen annyira vágod a témát!
2014. febr. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát én már láttam k***a jó pasit, nem annyira bomba csajszival..
2014. febr. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ez nem felszínesség, és ezt nem csak én állítom, ezt bárki láthatja az életben, ha körülnéz.

Pl olyat ritkán látni, hogy egy szép csaj egy ronda pasival van együtt, vagy épp fordítva. Valamennyire mindenki tisztában van a saját értékeivel, és eszerint választ párt, mégha esetleg nem is az az "álomnő/pasi" kategóriája.

2014. febr. 10. 00:36
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

Én pl. max átlagos vagyok,de nagyon max,de mégis szépet választottam.

És sok olyat látni,hogy egy nem túl szép fiú/lány van,egy nála sokkal szebbel.

A belső is tud számítani.

2014. febr. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Jó mondjuk az is igaz, hogy kinek mi a szép. De azért mondjuk egy foghíjas pattanásos embert a legtöbben rondának tartanak, egy szép, jókivágású ápolt embert pedig a legtöbb ember vonzónak, szóval csak a nagyon ízlésficamos ember látja szépnek az előbbit.

Meg ha belegondoltok: egy szép csaj miért választana egy rondábbat, ha jobbat is kaphat? És most nem csak a külsőről van szó, de miért ne lehetne egy helyes pasi is jó belső tulajdonságokkal megáldva?

Valahogy mindig azt látom, hogy a szépek gonosznak vannak beállítva, a csúnyák meg jónak, de csak hogy kompenzálják a külsőségekből adódó hátrányaikat.

2014. febr. 10. 00:41
 7/18 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mást jelent a szépség. Ja és a szépség belülről fakad.
2014. febr. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7: Ez a legnagyobb hülyeség. Jó persze a belső tulajdonságok is számítanak, de kisebb részben. Inkább a külsőnek van döntő szerepe.

Pl egy 10/10-es csak élből elutasít egy 10/5-ös pasit, lehet akármilyen jó belsője.

2014. febr. 10. 00:45
 9/18 anonim ***** válasza:
Mert általában a belső tulajdonságait meg se ismeri mielőtt elutasítja.
2014. febr. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A másik meg, hogy 5-ös lehet te szépnek tartod a barátnőd, de közben egy 10/10-es pasi észre se venné az utcán. Lehet hozzád képest szép, de amúgy meg átlagos.
2014. febr. 10. 00:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!