Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt feleségemet látom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt feleségemet látom a barátnőmben. Elmondjam neki? Hogyan?

Figyelt kérdés
Két éve élek boldog párkapcsolatban. Nemrég azonban rájöttem, hogy ez nem így van. A feleségen nagyon fiatalon, 24 évesen meghalt tüdőgyulladásban és fokozatosan ráébredtem, hogy rengeteg apró közös tulajdonság van közte és a jelenlegi párom között. Most már biztosan tudom, hogy csak a volt feleségemet szeretem benne és emiatt nagyon szégyenlem magam.
2014. febr. 10. 06:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Hát ez szomorú, én nem ezért jöttem ide!
2014. febr. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Ez elég szomorú történet. Sztem tartsd magadban, lehet nem esne jól a párodnak. Majd rájössz idővel, hogy ténylegesen szereted a mostani párodat is. Nekem jobb ötletem nincs.
2014. febr. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
De az miert baj ha vannak kozos vonasaik? Azt, hogy csak az miatt szereted a legkonnyebben ugy allapithatod meg, hogy probara teszed a kapcsolatotokat. Talalj ki valamit hogyan tesztelhetned, kivel is elaz egyutt? Egy szellemmel vagy egy teljesen masik novel.
2014. febr. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Milyen próbára gondolsz?
2014. febr. 10. 06:59
 5/28 anonim ***** válasza:
0%

A volt nejedet ismerte ez a jelenlegi személy?


Mert ha igen, akkor azonnal dobd ki ezt a nőt.

2014. febr. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem ismerte.
2014. febr. 10. 07:05
 7/28 anonim ***** válasza:
26%

Vagy csak azt hiszed, hogy nem ismerte.Máson keresztül is simán le lehet informálni egy embert. mondjuk az illető legjobb barátnőjén keresztül, ha azt lefizeti. Tudok ilyenről.

Nézz utána a nőcinek jobban, mert ismerek olyan esetet, hogy szétrántottak két embert, és az aki széthúzta őket, pontosan tisztában volt azzal, hogy a fazon kit szeretett. Felvette a 3. az adott személy identitását, stílusát, viselkedés módját, és kreált egy "véletlen ismerkedést" a pasi meg benyelte, csak sokkal később jött rá a turpisságra.

2014. febr. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Azért is érdemesebb utána nézni, mert rendszerint leinformálják az ilyen tipusú emberek a kinézett fazont magánnyomozóval, feltérképezik a gazdasági életét, és igy választják ki őket.Szétszedik az aktuális kapcsolatát, és átveszik a másik nő személyiségének fontos pontjait. Nem újdonság. Elég régen és régóta művelik ezt.
2014. febr. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
feltérképezik a gazdasági és magánéletét,
2014. febr. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Ilyet csak gazdag emberekkel tesznék, én pedig távol állok attól. Ráadásul nem csak "leutánozható" tulajdonságokról van szó.
2014. febr. 10. 07:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!