Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is nehezen tudja "túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is nehezen tudja "túltenni" magát azon, hogy párjának voltak korábbi kapcsolatai?

Figyelt kérdés

Nekem is volt, de valahogy olyan fura érzés. Hogy talán hasonlóan becézte, biztos velük is úgy tervezte, hogy örökké együtt maradnak. Az egyikük elég közel is lakik hozzánk. Nem egyszer futottunk vele össze. Meg volt előtte egy házassága is, vele meg még mindig pereskednek, úgyhogy valamennyire sajnos kell, hogy közvetlen vagy közvetve beszélőviszonyban legyenek.

Erről meg azért ugye nem akar beszélni az ember, mi volt hogy volt neki korábban, csak érdekelne, hogy más is érez e hasonlóan.


2014. febr. 10. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem úgy tervezte, hogy "most pedig X hónapig leszünk együtt", mindenki (jobb esetben) azt szeretné, hogy örökké tartson.

Másrészt meg nem kell azon elképedni, hogy nem vagy valakinél az első. Te is mondtad, neked sem ő az első. Akkor meg? Jó, a házasságot elhiszem, hogy nehéz lenyelni, de ez a "nekem csak olyan a jó, akinek soha snekije nem volt, de ne zavarja, hogy én a fél városon már átmentem" kicsit álszent és egoista hozzáállás.

2014. febr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hajaj az én páromnak még egy éjszakás kapcsolatai is voltak, matt részegen, ilyenkor mi van? No, de én is voltam házas 7 évig és folyamatosan perverzkedtem az exemmel, uh inkább nyelek két békát és ha elkezd az előéletéről sztorizgatni, inkább a "részletekre nem vagyok kíváncsi" mondattal hárítok :D Most velem van és ez a lényeg. Bulizni meg nem mehet nélkülem, ezt viszont sikerült elérnie :D
2014. febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs azt mondani, hogy olyannal lennék akinek nem voltak kapcsolatai. Sőt, a házasságból legalább azt is tudom, hogy képes elkötelezni magát. Csak éppen fura összefutni vele. Vagy az anyja mondja, hogy mennyi szerette az exfeleségét, csak éppen ő nem szerette viszont. :( Rossz ezt hallani. Az anyja nem akar ezzel rosszat, csak nem tudja, hogy nekem ez rosszul esik.
2014. febr. 10. 11:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem tudja az anyóspajtás, hogy ez neked rosszul esik? Hát hülye talán? Melyik nő szeret ilyesmit hallani egy korábbi exről, legyen az férfi vagy nő?! Ne viccelj már! Mond meg udvariasan a mamának, hogy tartsa meg a véleményét, senkit nem érdekel! Legyél kis ügyes és találd fel magad...ne hagyd, hogy olyannal bántsanak meg, amiről nem tehetsz és ne nyelj le mindent, mert később lehet egyre durvább sértéseket enged meg a kedves mama, ami csak rossz viszonyhoz vezet...inkább tedd helyre még a legelején! :)
2014. febr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Erre nem tudok mit mondani, remélem, hogy a múltkori kitárulkozásával be is fejezte. Párom ott se volt, szerintem nem tudja, hogy az ex szóba jött... Ő biztosan szóvá tenné, hogy ilyenről nem beszélünk (mármint az anyjának)
2014. febr. 11. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!