Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltartani a férfit?

Figyelt kérdés

Pasim nagyon rosszul keres,még a minimálbért sem kapja kézbe,azt is pár nap alatt elkölti,így folyton az én pénzemet költjük.Mindenre tőlem kér,igaz ,odateszi,hogy KÖLCSÖN,de tudom, nem igazán van,amiből megadja.

Nála lakom,de nem vagyunk házasok,nem tudom,ez meddig mehet így.Ennek az állapotnak immár fél éve,más munkát meg nem igazán kap,pedig keresgéli.Én meg nem érzem úgy,hogy az ő lakásába és belé kellene fektetnem az összes pénzemet.Nem vagyok anyagias,csak spórlós ,ráadásul én sem lopom a pénzt,átlagfizetésem van.


Mit tennétek hasonló helyzetben?


2014. febr. 10. 18:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Azt fogják tanácsolni, hogy szakíts, de legalábbis adj neki ultimátumot. Én nem mondom ezt.
2014. febr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Azon gondolkozz el,hogy ha fordítva lenne te hogyan gondolkoznál.Ha téged tartanának el.Az helyes lenne?Vagy a nőt el lehet tartani de egy férfit nem?

Ha szeretitek egymást és nem csak kihasznál akkor okés.De keressen jobb állást.

2014. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
bejelentett munkavállalóként köteles megkapni a minimálbért, ami a 2014. év elejétől egész konkrétan 101 500 jó mádzsár forint.
2014. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

3.

Jah bruttó.

2014. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha nála laksz, kérés nélkül is adsz nem? függetlenül a spórólóságodtól.Ha szeretsz valakit és az nehéz helyzetben van és komoly a kapcsolat, akkor szerintem nem kérdés, hogy segítened kell.
2014. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
ha meg ezért otthagyom, anyagiasnak leszek nevezve.Annak is tünhet,de tényleg az van,hogy pontosan számon tartja,mikor kapok fizetést és számít ra,néha már úgy érzem,hogy csak azért kellek oda neki,hogy legyen kin élősködnie.Durva szó,de ez áll a legközelebb a helyzethez.Még szeretem őt,de lassacskán kezdek kiábrándulni belőle, nem tudok egy olyan férfira felnézni,aki folyton más jóindulatából tengődik.
2014. febr. 10. 18:32
 7/21 anonim ***** válasza:
(3) Az, hogy mi jár és kötelező még nem azt jelenti, hogy a kezébe is kapja.
2014. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Jah kérdező.

Tehát a pénz fontosabb.Akkor szakíts!

2014. febr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

(6) Ezt az embert te nem szereted, és igen, anyagias vagy, és nem úgy jött ki a lépés ahogy te számítottad.

Senki aki érzelmileg van egy férfi mellett nem igy nyilvánul meg ahogy te.

2014. febr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Hát akkor egyszerű: osszátok be. Legyen meg, hogy mire költötök. Ne adj ész nélkül neki pénzt. Osszátok el, vezessetek füzetet arról mire ment el és mire nem. Mennyi maradt.

Beszéljétek már meg. Ez csak így működik. Neki is meg kell értenie, hogy nem szórhatjátok a pénzt!

Sőt ha megvan, hogy mire gyűjtötök akkor megértőbb lesz.


Én ezért nem hagynám ott, mert keres de nincs jobb. Van helyzetek, amikor egy nőnek jobban helyzete kell állnia a kapcsolatában és ez most szerintem az a pillanat.


Ha úgy érzed, hogy nem haladtok semerre akkor ülj le vele és beszéljétek meg, hogyan merre tovább. De azért kár felróni neki dolgokat mert nem talál jobb munkát. A pénzt meg te is osztod be, tehát azt sem vetheted a szemére, hogy lenyúlja. Tessék akkor átgondolni, hogy hogy osszátok be.

2014. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!