Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek miért nem elég az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért nem elég az átlag feletti férfi? Nekik miért a tökéletes (nem létező) kell?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sose kellett tökéletes:D Miben vagy átlag feletti?:D
2014. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt nincs olyan hogy átlag.

Vagy jó valaki, vagy nem.

2014. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ miért gondolod hogy átlag feletti vagy:), mert attól hogy te így érzed, még nem biztos hogy az vagy...


Egyébként létezik tökéletes is. Nekem pl az van. Olyan tökéletes, aki számomra az:). Remélem érted mire gondolok. Mindenkinek más a tökéletes....


Az én esetemben sem pl agyongyúrt pénzes szőke hercegre kell gondolni. Mert nekem személy szerint nem ez kell. Érthető?


Valami bővebb információ kéne rólad, hogy mégis mit tartasz átlag felettinek saját magaddal kapcsolatban.

2014. febr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem a tokeletes kell, csak egy elfoglalhato. :) Az atlag feletti meg valoszinuleg elfogadhato... Raadasul a kerdes az, hogy kinek mi a tokeletes. Mert en szemely szerint nem hiszem, hogy olyan sok elvarasaim lennenek a pasikkal kapcsolatban. :)
2014. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsanat, "elfogadhato." Felreirtam.

Az utolso voltam. :)

2014. febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
miben nyilvánul meg a tökéletes férfi? hogy tele van pénzzel a többi nem számit? fuj én hányok ezektől női szemmel nekem elég egy "átlagos vagy egy átlag feletti is", sose a tökéletesre megyek :)
2014. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!