Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsot szeretnék kérni! Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni! Az exem nem hagy békén zaklat, hívogat, sms-ezik és legfőképp az zavar, hogy fenyegetőzik egy rólam készült képpel! Nagyon félek tőle mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 18:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Feljelentés.
2014. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ha felrakja a képet a beleegyezésed nélkül, akkor jelentsd fel. ő fog ráfaragni, nem te
2014. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Rendőrség, család, barátok...jelentsd fel és ne hagyd magad zsarolni.
2014. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mit csináltál?
2014. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Jó de ha kiteszi a képet akkor mindenki rajtam fog röhögni nagyon félek :(
2014. febr. 10. 18:56
 6/19 anonim ***** válasza:

Miért kezdtél ilyen férfival? Neked is kellett volna róla képet csinálnod, amivel sakkban tudod tartani. Én így csináltam, így nem számítok semmilyen komoly lépésre. Ha mégis, akkor nem csak rajtam fognak röhögni...


Fenyegetéseit pedig nem kell komolyan venni, a legrosszabb, hogy felkerülsz napiszarra...

2014. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Honnan tudtam volna előre, hogy ilyen?? Am nekem is volt róla képe cs nemtudok belépni a régi emailomba...
2014. febr. 10. 19:04
 8/19 anonim ***** válasza:

1. Készülj fel, hogy a kép kikerül.

El tudod-e hitetni, hogy kamu a kép? Vagy hogy nem te vagy rajta?


2. Azt neki nem kell tudnia, hogy te nem tudod a jelszavad :D. Mond meg neki, hogy te is kiteszed az ő képét.

2014. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Talán kár volt ilyen képeket csinálni.
2014. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
és ha kéri h mutassam meg??
2014. febr. 10. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!