Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megsértődne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megsértődne a barátom ha megmondanám neki, hogy valentin nap alkalmából ne vegyünk egymásnak ajándékot?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább örülni fog :D
2014. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha normális, akkor örülni fog h normális csaja van.
2014. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Haladó gondolkodás
2014. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem egy droid, akkor eleve fel se merült benne a dolog. Mi az már, hogy kijelölnek egy napot, amin neked szeretned KELL a barátnődet/barátodat/férjed/macskád? Azt nem is említem, hogy elvárják, hogy a szereteted minél drágább ajándékokkal fejezzük ki.

Basszatok oszt csókolom, annyi ölég lösz!

2014. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha az én csajom is ilyen lenne...
2014. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly is ezt mondtam neki, hogy nehogy vegyen valamit, amúgy is gondolunk eleget a másikra meg veszünk apróságokat, idén is ezt mondom, de tavaly is azért egy tábla csokit csak vett xd :) Szóval vigyázz ha romantikus típus lehet mégis eszébe jut hogy valamit kéne venni azért és akkor neked lesz rossz hogy te meg nem vettél semmit :D Szóval akkor tényleg alaposan beszéld meg vele.
2014. febr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

miertkellene barmit is venni? en a valentin nap megunneplese mellett vagyok, de ugy, hogy a lenyegre koncentralunk, egyutt vagyunk, jol erezzuk magunkat, ha van penz akkor mondjuk elmegyunk moziba vagy ilyesmi, ha nincs, akkor akar egy erotikus tarsasjatekot is jatszhatunk. vagy utalvanyokat adok neki, amit barmikor bevalthat

pl 1 csok barhova

vagy

szex egy izgalmas helyen

erted a lenyeget nem?

Nekem nem is kellene egy sziveskes plussmacko meg csokolade, az annyit jelentene szamomra, hogy a pasim nem is veszi a faradtsagot, hogy kicsit eredeti legyen, mert ez a legkonnyebb, hogy venni valamit, de hogy tartalmasan egyutt toltsuk az idonket,az mar nem?

2014. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 WheneverYouWant ***** válasza:
nincs ezzel semmi baj...
2014. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És szerintetek,hogy mondjam el? Szerintem bőven elég ha csinalunk együtt valamit.. Nem kellenek ehez drága ajándékok.
2014. febr. 10. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!