Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bálban baj ha zavar hogy mással táncol?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel bálba készülünk és azon gondolkoztam hogy mi lesz ha majd valaki más felkéri táncolni. Ugye ez egy sulis bál, tehát az egész iskola ott lesz. Ha valaki más felkérné táncolni, nekem rossz lenne, ilyen vagyok. Normális ez? Vagy hagyjam? Azt mondta, nem szeretne mással táncolni. De ha felkérik?..
2014. febr. 10. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor táncol...Bennem is lenne egészséges szerelemféltés, de ez inkább jó érzés, tehát nem dühödten pufognék, hanem büszke lennék arra, hogy az a tökéletes férfi (a mi esetünkben) az én párom :)
2014. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
amíg csak táncol, addig ok. ha már több is van, akkor vedd elő a sörétest
2014. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megértem kétségeidet. Én is így lennék a Te helyzetedben... Jó a kapcsolat alapja a bizalom , de azért én sem szerettem volna ha más fiúval táncolt volna.

Igazából én elkísértem barátnőmet a bálra. Gondolom Te is így fogod tenni és szerintem lesz annyi önbecsülés a többiekben , hogy látják veled van és te táncolsz vele... tehát nem kérik fel.

2014. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!