Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől félhet pontosan?

Figyelt kérdés

17/L

2 éve tartó komoly problémával küzdök. Beleszerettem az osztálytársamba. Voltunk együtt, de nem sokáig tartott. Fura volt ez az osztálytárs dolog, ezért úgy döntöttünk, hogy hagyjuk az egészet. De úgy érzem, ez nem sikerült. Állandóan néz, piszkál, beszól, mint egy óvódás. A tipikus 'hú, de menő vagyok.' figurát veszi fel, mégis beijedt attól, h mit szólnának a többiek, ha együtt lennénk. Már beszéltünk arról, h mi legyen. Ő azt mondta, már nem érez többet, de látszik rajta, hogy nem így van. Mit tegyek?


2014. febr. 10. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Mint leírtad fél attól , hogy mit szólnának a többiek. Az ő dolga lenne igazából a kezdeményezés. De ha tényleg szerelmes vagy belé , akkor kérdezd meg tőle , hogy nem lenne-e kedve hazakísérni , esetleg sétálni egyet. És ott megtudnátok beszélni. Vagy nem is fontos ez. A lényeg az , hogy kettesben legyetek. Hozd fel szerintem neki újra a témát. Mondd el mit érzel és tudasd vele , hogy téged nem érdekel a többiek véleménye és ő se hagyja befolyásolni magát.

Ha érdekelne még valami vagy ha hasznosnak találod írj nyugodtan.



F/18

2014. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A hazakísérés kicsit nehézkes lenne, úgyanis nem egy városban lakunk, de köszönöm a választ és a tippeket. :) Megpróbálok még tenni valamit az ügyért, ha már a felejtés nem megy. :)
2014. febr. 10. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!