Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy a barátom soha egy kicsit sem féltékeny?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra pl. amikor férfi ismerőseimmel találkozom őt egyáltalán nem zavarja. Engem viszont zavar, amikor néha idegen lányokkal bizalmaskodva beszél és megérinti a kezén, karján őket. Ő erre azt mondja, fölösleges féltékenykedni. Ha én teszem ugyanezt, őt nem zavarja.


Néha azt érzem, csak azért van velem, mert nem vagyok annyira jó nő így más nem tud elcsábítani. (Nem vagyok ronda, de az a világszépe sem.)



2014. febr. 10. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akire nem voltam féltékeny azt vagy nem szerettem annyira vagy teljesen megbíztam benne.Válassz.
2014. febr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A zene az jo!Szorakozázs!
2014. febr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

Tehát már az baj, ha minden rendben van.

A féltékenység egy betegség, az önbizalomhiány okozza. Aki nem féltékeny, az az egészséges. Te mégis a betegséget hiányolod. Fuck off...

2014. febr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Az enyém sem féltékeny, soha, bár ha sokat "áradozok" valakiről, akkor viccesen megjegyzi, hogy "jó-jó, de azért megölöm" :D

Eleinte én is furcsálltam, de tudom, hogy engem tart a világ legjobb nőjének, és azért nem féltékenykedik, mert maximálisan megbízik bennem. Nem utolsó sorban meg épp eléggé kifejezem a szerelmemet ahhoz, hogy ilyen butaságokra ne is gondoljon.

2014. febr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Azért nem féltékeny, mert megbízik benned. :)

viszont ha tényleg nyomós okod van rá, akkor jó lesz ha figyelsz

2014. febr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ennek több oka lehet:


-egyáltalán nem féltékeny típus

-féltékeny típus, de nagyon megbízik benned

-rohadt féltékeny, de úgy tesz előtted mintha nem lenne

-nincs túlságosan oda érted.


Ha szerencséd van akkor ezek közül az első vagy a második.

2014. febr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a kapcsolatom elején nem voltam féltékeny, de a barátnőm igen, mégis ő volt az, aki nagyon nézelődött másfelé, aztán megfordult ez a bizalom, később viszont megint nem zavart, ha másik pasival találkozott.
2014. febr. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én férjem 8 hónap kapcsolat után rendezett 1x féltékenységi jelenetet az egyik pasi barátomra. Akkor osztálytársam volt.


Ma már házasok vagyunk több mint 2 éve. Ezzel a sráccal szoktam találkozni, mert barátok vagyunk a suli óta. A férjem pedig már nem féltékenykedik, mert MEGBÍZIK BENNEM. És ez a normális. Nem az amikor egy ember hisztirohamot kap ha a párjának ellenkező nemű barátja van és hozzá mer szólni...:D


Hidd el, egy féltékeny társ nagyon meg tudja mérgezni a kapcsolatot. 20 évesen ez volt az egyik oka annak, hogy elhagytam az akkori vőlegényemet. (n 28)

2014. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!