Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most itt én vagyok a hibás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most itt én vagyok a hibás, változtassak magamon, vagy neki kéne?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy a barátommal mostanában nagyon sokszor veszekszünk.Azt állítja én folyton "baszogatom", piszkálom.Holott, én csak őszinte vagyok vele, elmondom, ha kell, a negatív véleményemet is, nem fogok neki hazudni, csak azért, hogy ne sértsem az egóját.Jó, én azt bevallom, lehet néha kicsit idegesítő vagyok, de őszinte szeretnék vele lenni..Leírtam neki, hogy szeretném vele ezt megbeszélni, hogy nem értem miért gondolja, hogy én csak bántani akarom őt, talán helytelenül, de rá akartam világítani picit a hibáira és figyeljen oda ő is.Mert hihetetlenül önző és csak magára gondol mindig és emellett borzasztó sértődékeny.Több, mint egy éve együtt vagyunk, akárhányszor mentünk enni, vagy bármi, még soha nem fizetett nekem semmit(nem várom el, hogy folyton ő fizessen, nem akarom, hogy a seg*emet nyaldossa, de azért néha jólesne), nem mutatott még be a szüleinek, én már lassan fél éve bemutattam és amikor nálam van, hazudik otthon, vagy ha felhívja az édesanyja mindig elkussoltat és múltkor azért sértődött meg, mert direkt hangosan beszéltem, hogy hallják, hogy nálam van, és ezért sértődött meg rettenetesen.Aztán felhozok pár példát, hogy miért haragszik meg: tegnap például azért veszekedtünk egy hatalmasat, mert megkérdeztem, hogy miért ennyire finnyás, mert körülbelül semmit sem eszik meg és viccelődtem ezzel picit, meg valóban elmondtam párszor..Aztán féltékeny a fiú barátaimra, pedig semmi olyat nem teszek velük, amiért féltékenynek kellene lennie és ha mesélek róluk valamit, akkor jaj, menjek hozzájuk, mert látja őket jobbnak tartom nála és hasonlók.Aztán ő mindig arra trekszik,hogy mindenben jobb legyen nálam és meggyőződése, hogy mindig neki van igaza és neki kell igaza lennie, mondta, hogy nehogymár én legyek a főnök, mintha uralkodna felettem, vagy valami..Tegnap megkértem szépen, hogy gondolkozzon el kicsit, mert ez így nem jó.Még neki állt feljebb, hogy mit képzelek magamról, mert én vagyok a hibás, én rontom el az egész kapcsolatot azzal, hogy folyton baszogatom őt és még ad nekem egy utolsó esélyt, meg hogy hányszor kell még neki megbocsájtania nekem.Bevallom, tényleg sokszor elmondok dolgokat, de azért neki is észre kéne vennie magát, nem?Mondhatok bármit neki, mondtam, hogy én amiket mondok neki, nem arra szánom, hogy lekezeljem, vagy valami hasonló, de azt mondja, hogy hazudok.Mi erre a megoldás?Nagyon szeretem, mert emellett tud ő nagyon jó ember is lenni, de egyszerűen nem lehet megbeszélni vele soha semmilyen veszekedést, magában nem látja meg a hibát és még ő akar szakítani velem.Mitévő legyek?Segítsetek kérlek, szükségem van kívülállók tanácsára!
2014. febr. 11. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy?

Mi a tökömért vagy vele?

2014. febr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.Azért, mert szeretem, rengeteg emlékezetes szép pillanatot éltünk át együtt és fontos nekem..de ezt nem nagyon bírom már.Így nem jó, de nélküle sem bírnám ki, túlságosan kötődöm hozzá.
2014. febr. 11. 09:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem túl hosszú, bocsi...
2014. febr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Meglátásom az, hogy ő akar mindent kontrollálni, te csak egy alárendelt lehetsz akinek a szava nem ér semmit az övével szemben, hisz mindig neki kell igazának lenni, ha nem akkor is.


Később se lesz jobb ez, az még hagyján, hogy semmire se hív meg, hisz nem kötelezően elvárható dolog.


Azért te is van, hogy kiprovokálod szándékosan a veszekedést: "tegnap például azért veszekedtünk egy hatalmasat, mert megkérdeztem, hogy miért ennyire finnyás, mert körülbelül semmit sem eszik meg és viccelődtem ezzel picit, meg valóban elmondtam párszor.."


A nagyobb baj az, hogy titkol a szülei előtt, lehet szégyell téged bemutatni...


Féltékenysége később se fog változni, inkább eluralkodik majd rajta, ha továbbra is tartod a kapcsolatot a fiúbarátaiddal.


Kibírnád nélküle, nem halt még bele senki a szakításba, idő kell feldolgozni és meglátod nélküle is van élet, s veszekedésmentes ráadásul.

2014. febr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyenek miatt veszekedtek, gondolom, önimádó, te nem hagyod magad, és még ő van felháborodva. Ebben az esetben csak így tovább.
2014. febr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!