Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mifele ferfi az, aki allandoan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mifele ferfi az, aki allandoan segitsegre szorul?

Figyelt kérdés

2 eve vagyunk egyutt mostmar, de lassan kezdem megunni,hogy a pasim folyton ker,valamire megker, kolcsonker, segitseget ker,elvar. Dolgozik, van fizetese,de mindig elpallja ido elott,igy mindig kolcsonker raadasul szabadideje is temerdek,mert otthonrol dolgozgat, megsem kepes egyedul elvegezni az otthoni munkakat, inkabb hazavar engem vele.

Egy ideje annyira idegesit ez a hoizzaallasa,hogy oda jutottam,hog yirtozom neki megb a telefont is felvenni napkozben,mert tuti vagy ker,kolcsonker vagy megker valamire.

Van valaki meg ilyen lehetetlen helyzetben?


2014. febr. 11. 09:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Keress másikat.
2014. febr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Esetleg ha vele is leülnél erről beszélgetni?
2014. febr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem a párom dettó,probálom elzavarni,de nem akar elmenni.(37ffi)
2014. febr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
# 3/3 Ti miota vagytok egyutt?
2014. febr. 11. 09:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért nem beszéled meg vele?!
2014. febr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Probaltam,nem egyszer nyugisan leulni es megbeszelni. Sertodes lett a vege,mert szerinte o nem szorul peldaul az en segitsegemre es penzemre es meg tud allni a sajat laban. Pedig de, csak a buszkesege nem engedi belatni meg sajat maganak sem. 40 eves ferfirol van szo....
2014. febr. 11. 10:01
 7/13 A kérdező kommentje:
Ma meg ismet idejott a munkahelyemhez,penzt kerni, mondtam neki,hogy nincs,(tenyleg nem volt).Nem tudtam adni, ezert is meg volt sertodve.
2014. febr. 11. 10:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor szakíts.Miért itt vered a nyálad?
2014. febr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
miféle nő az akinek ilyen béjbije van?
2014. febr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Önző, lusta, élősködő.
2014. febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!