Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy valaki nem képes a szerelemre?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, volt egy 4 éves kapcsolatom és 'sok' laza. Sosem voltam még szerelmes, se a komoly barátomba, se senki másba. Volt már olyan, hogy "rajongtam" pasikért, de az kb addig tartott még meg nem ismertem őket jobban. Most is van egy srác akivel találkozgatok hetente és kivül-belül bejön, de valahogy mégsem érzem azt, hogy beletudnék szeretni. Mi a baj velem?
2014. febr. 11. 09:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Semmi baj.

Lehet, hogy még nem találkoztál a megfelelő emberrel.

Lehet, hogy majd csak idősebb korodban tudsz ilyen mély érzelmeket átérezni.

Nekem tizen-huszonéves koromban volt olyan, hogy azt hittem, hogy szerelmes vagyok, de utólag mindig csak fellángolásnak gondoltam.

Aztán amikor tényleg szerelmes lettem, akkor jöttem rá, hogy ahhoz képest a korábbiak tényleg semmik voltak.

2014. febr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Lehet, szociopatáknak hívják.


Ne ess kétségbe, igazi szerelembe nagyon ritkán esik az ember, szerintem úgy 2-4 alkalomnál többször soha az ember egész élete során, de akkor nagyon sok férfival/nővel van az ember. Én egyszer voltam összesen eddig szerelmes de az nem jött össze, talán még egyszer leszek, na az lesz a feleségem. Egyébként ha valakibe nem vagy szerelmes, akkor kár pazarolni az időt, bár ez függ attól hogy mit keresel. Ha pl nem akarsz egyedül lenni mert pl betegesen félsz az egyedülléttől mint sok nő akkor hajrá, ha szexelni akarsz akkor hajrá, egyébként szerintem felesleges olyannal együtt lenni akibe nem vagy szerelmes.

2014. febr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Létezik, vannak olyan emberek akik nem képesek másik emberhez nagyon erősen érzelmileg kötődni, de nem ez a jellemző.


Szerintem már az szerelem, ha nagyon vonzónak érzed a másik testét, belső lényét, vele akarod tölteni szabadidődet, sikerül átélni vele szexben az extázist, összességében annyira kell neked, hogy ki akarod őt magadnak sajátítani, birtokolni.

2014. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"betegesen félsz az egyedülléttől mint sok nő "- ez azért elég csúnya volt...


3-as ..Ez szimpla barátság extrákkal..nem szerelem.

2014. febr. 11. 10:50
 5/14 anonim ***** válasza:

És ha érzed, hogy egy 3-asnál leírt kritériumoknak megfelelő férfi is így érez irántad, rajongva szerelmes beléd, Neked az is kevés?


Persze a léc egyénenként lehet eltérő (elvárások külső, belső, egzisztencia terén).

2014. febr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehet csúnya volt, de attól még nem kevésbé igaz. Csomó nővel beszéltem, akik rossz kapcsolatban, rossz házasságban élnek, de nem szakítanak, nem válnak el. Mindegyik azt mondta, hogy nem akarnak/félnek egyedül lenni. Volt közöttük olyan amelyik ahogy elmondták egészen durva volt hallgatni milyen körülmények között van és egészen megdöbbentő volt hallani, hogy annak ellenére sem szakítanak.


Szóval az alapja megvan.

2014. febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Pl egyik nőnek a férje betegesen féltékeny volt és követte mindenhova, van olyan is amelyik nem engedi el egyedül sehova, sőt volt olyan is akit vert vazze a férje és ennek ellenére se. De találkoztam olyannal is, akit folyamat megcsalta a férje és mindahányszor megbocsátott.


Mindegyiknél az volt a válasz, hogy dehát szeretem, nem rossz ember ő, ha egyedül lennék akkor nem tudom mi lenne, de volt amelyik már annyira megszokta hogy nem is tudott értelmes választ adni.


A férfi ha megsértik/megcsalják lelép, a nő nem ilyen.

2014. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na ez az amit nagyon rosszul tudsz... De igen, vannak ilyen férfiak is és nők is. Attól mert te csak nőkről hallottál,. még megvan az ellenpélda is.
2014. febr. 11. 13:38
 9/14 A kérdező kommentje:

5ös.


Persze, hogy nem elég. Mire ? Igy voltam együtt 4 évig a barátommal, de igy utolag már bánom, hogy nem szakitottunk előbb.

2014. febr. 11. 14:10
 10/14 anonim ***** válasza:

"Na ez az amit nagyon rosszul tudsz... De igen, vannak ilyen férfiak is és nők is. Attól mert te csak nőkről hallottál,. még megvan az ellenpélda is."


Ez nekem szólt?

2014. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!