Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érez irántam valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez irántam valamit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban aki mostanában tök kedves hozzám..és tök figyelmes..szóval mindig így gondoskodik rólam vagy nem tudom.. előfordult párszor,hogy nem volt nálam olyan dolog ami kellett volna az órára és egyből oda adta a sajátját magától. Meg tegnap is így mondott valamit és utána is így tovább nézett meg mosolygott. :D Aztán volt olyan is,hogy direkt olyan neven szólított amit nem szeretek és elkezdi utána,hogy nem ám szeretlek. Meg gyakorlaton (fotó) én most kezdtem tanulni és így oda jön magától,hogy,ha kell segítek meg nyugodtan kölcsön vehetem a dolgait stb.. (más lányoknak nem mond ilyet) aztán..tegnap is így tök közel volt hozzám..és annyira kedves.. érezhet irántam valamit? Az osztályban van pár lány barátja,de azokkal csak haveri szinten van.

2014. febr. 11. 11:22
 1/4 tubifex ***** válasza:
szerintem igen, bejössz neki és akar is vmit
2014. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ez már túl sok jel ahhoz, hogy csak barátok legyetek ;)
2014. febr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
jajj de cuki *o*
2014. febr. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Még szép, egyértelmű. Csak nézd meg a dolgot kívülről.
2014. febr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!