Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerek egy lányt, aki már 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy lányt, aki már 4 éve van együtt a párjával, már jegyesek, de most történt valami, ami kicsit piszkálja a csőröm. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Szóval nem vagyunk jóban a lánnyal, csak ismerem, mivel egy környéken lakunk, ennyi. És a pasija már 2 éve regisztrált a chat.hu-ra, mondjuk ez csak most derült ki számomra, mivel a balfék írt nekem ( nem ismer engem ), hogy menjek át skype-ra és majd ő mit fog mutatni nekem. Ebből kiindulva nem lehet egy hűséges alkat. :) Szóval ti elmondanátok a lánynak ezt az incidenst vagy semmi közöm hozzá, ne üssem bele az orrom? Persze, amikor írtam neki, hogy nem szép dolog lengetni a .....-t a kamerába idegeneknek, miközben jegyesünk van, akkor gyorsan törölte is magát. :)
2014. febr. 11. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én elmondanám. hátha megmented a csajt egy rossz házasságtól.
2014. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, jobb lesz, ha nem házasodik, sőt talán szaporodnia sem kellene. :D
2014. febr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én a helyedben a saját védelmem érdekében csak egy névtelen üzenetet küldenék neki a történettel illetve a bizonyítékkal
2014. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmondanám a csajnak a saját érdekében. Lehet, hogy ezért téged utálna, talán nem is hisz neked, de megmentheted egy hatalmas koppanástól.
2014. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is ezen agyalok, hogy hozzam a tudtára, hogy ne tudja, hogy én voltam az, hogy kerüljem meg ezt a helyzetet, hogy anonim maradjak. Már gondoltam arra is, hogy csinálok egy álfacebookot és ott írok neki, de lehet csak azt gondolná, hogy szórakoznak vele. Olyan rendes lány és gyönyörű, kaphatna jobbat is ennél a tahónál. Na nem mondom, a pasi sem rossz, ilyen Calvin Klein alsógatya modell típus és ki is használja az adottságait :)
2014. febr. 11. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!