Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feltűnően dögös, szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feltűnően dögös, szép nőknél miért inkább csak szexet akarnak a pasik ismerkedés helyett? Miért nem veszik őket komolyan?

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem hisznek abban, hogy képesek hosszútávon megtartani őt, hiszen férfiak százai ostromolják nőt, akik között könnyen lehet olyan, akivel a nő lelép.
2014. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mert nem tudnak főzni és sexuális orientáltságuk is sekélyes
2014. febr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
felszínesek
2014. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert semmi értékelhető nincs egy bombázóban a testén kívül.
2014. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lányfüggő. Ha az adott lány szexorientált, akkor én sem gondolom vele komolyan. Viszont ha komolyságot, értelmet látok benne, aki komoly kapcsolatot szeretne, akkor párkapcsolatot szeretnék kialakítani vele.
2014. febr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért kell egyből azt gondolni, hogy aki jól néz ki az buta, felszínes és semmihez nem ért? Persze sok ilyen van, meg olyan is, hogy ronda és úgy nem ért semmihez. Lehet meglepő de, aki külsőleg rendben van, az rendben lehet belsőleg is. Nem fair így hozzáállni, tele előítéletekkel. És nem is éri meg, mivel sosem tudhatod mikor találkozol egy kivétellel. De aki így gondolkodik, az nem is érdemel meg egy kívül-belül szép nőt.
2014. febr. 11. 13:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én első hozzászólásomra is reagálhatnám. Abban megragadtam a lényeket, és nem is pocskondiáztam senkit. Szóval?
2014. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
* reagálhatnál
2014. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Arra annyit tudok mondani, hogy egy értelmes nő akkor van együtt valakivel, ha szereti és ebben az esetben feleslegesen ostromolják sokan, nem megy sehova. Ha nem szeret, akkor megy, de akkor meg jobb is, nem igaz? Szóval ennek nem sok köze van a külsőhöz, mivel egy szép lány is lehet normális, érett. Kötődhet és szerethet. Sőt...csak úgy mondom, hogy aki tényleg a szépség mellett agyilag,lelkileg is rendben van, az tiszteli magát belsőleg is meg a testét is, egyáltalán nem arra hajt, hogy sokan megdugják, vagy kapcsolatból kapcsolatba ugráljon. Nem olyan könnyű csábítgatni.
2014. febr. 11. 14:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert elég nehéz egy ilyen nőt egy átlag pasinak megkapni. Hát még megtartani.sajnos az ilyen nők nem is nagyon állnak szóba velünk. Ha viszont csak szexet akar akkor is nagyon a külsőre mennek.
2014. febr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!