Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a párom, iszonyú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, iszonyú lelkiismeret furdalásom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon magam alatt voltam a párom miatt és egy nagyon régi barátomhoz átmentem kicsit iszogatni beszélgetni.Beszéltünk egy csomó dolgról,páromról, a kapcsolatunkról stb...és úgy indultam neki hogy iszogatás és alváson kivül semmi nem lesz.de lett és nagyon nagy lelkiismeret furdalásom van miatta...félek hogy ki fog derülni párom előtt...lehet fél év lehet 1év múlva lehet 5 év múlva de félek hogy egyszer kiderül...
2014. febr. 11. 14:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Késő bánat...
2014. febr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Tényleg annyira magad alatt voltál, hogy simán megdughatott ez a "nagyon régi barátod".

Ha van egy KIS gerinc benned, elé állsz, és bevallod.

Azt szabad tudni, hogy miért volétál magad alatt?

2014. febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg felejtsd el,amit nem tud az nem fáj. Nem volt semmi és kész. Nem kopott el a muffod vagy valami,mitől derülne ki? :D
2014. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ha szereted, akkor mondd el neki, hogy mit tettél. Ha pedig nem, akkor hagyd el... mellesleg sose értettem a megcsalást... miért nem könnyebb otthagyni a másikat?

Ez az egész borzalmas. Plusz egyszer mindenre fény derül.

2014. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 fahéjas Alien ***** válasza:
Te olyan kapcsolatban akarsz élni, ahol hazudsz a másik félnek? Egy idő után ez téged is el fog ásni, ha van lelkiismereted. Mondd el neki, ha vége lesz, akkor is tanultál belőle... legközelebb nem csinálsz ilyet. Mindenki megérdemli az igazságot, pláne az, akit elvileg 'szeretünk'...
2014. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

En valahogy megertelek. En is megcsaltam paromat ugyanebbol az indokbol. A mai napig nem tud rola. Eleinte rossz volt poker face-t jatszani, de hozzaszoktam. Elvegre mellelepesek tortenhetnek, senki sem szent! Meg o sem!

Szerintem ne mondd el neki, ha szereted es fontos neked a kapcsolat!:)

2014. febr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Gyere én is megvígasztalnálak. Ugye azt tudtad, hogy a két lelkiismeret kioltja egymást? Hatás-ellenhatás alapon.
2014. febr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

tisztességes ember nem tesz ilyet soha. hagyd el, nem érdemled meg



30+F

2014. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Vártam valamit amit már régóta ígért.és folyamatosan csalódás ért.éjszakákat sírtam át miatta.ráadásul tudja hogy mennyire szeretek vele lenni és az utóbbi 3hétben hetente 1x találkoztunk.nagyon szenvedtem emiatt is...és egyszer ő már szakitott velem de aztán kibékültünk de onnantól valami megváltozott.előtte azt hittem hogy nem lehet semmi ami közénk állhatna és ő mégis egyik napról a másikra szakitott.nem tartott sokáig a szakitás.csak pár nap de onnantól valami megváltozott bennem.és féltem hogy ez meg fog ismetlődni bármelyik pillanatban újra.
2014. febr. 11. 15:15
 10/23 anonim ***** válasza:
a másik genyósága nem oltja ki a te nagyobb genyáságodat
2014. febr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!