Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek ki egy szar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki egy szar kapcsolatból mielőtt végleg tönkreteszem az életem?

Figyelt kérdés

A barátnőm családjának is segíteni akartam, neki is. Felemeltem, ehelyett jól lehúztak a saját szintjükre. Odaköltöztem hozzájuk, hogy ne kelljen albérletre költeni, úgy volt, hogy a ház nem lakott részeit felújítjuk saját lakrésznek.


Nem az ő pénze lesz benne (egy munkanélküli senkiházi) de elkezdett dirigálni, zsarol, fenyeget, az ő kénye, kedve igénye (ami nincs) szerint akarja megcsinálni a putriját.


Ok. Nekem mindenem itt van most, a barátnőm érzelmileg zsarol, nem lehet vele megbeszélni, hogy vége, pedig fél éve magyarázom. Nem lehet az anyjánál építkezni.


Albérletbe meg nem megyek bele így, max egyedül. Ennyire nehéz ezt megérteni?


Egyébként is, mint nő is lejáratta magát. Igénytelen, nem festi magát, nem mos fogat, ráadásul belehúzott a szarba.


Én egyetemista !!VOLTAM!!! ő dolgozni akar. Úgy volt halasztok egy évet és bejuttatom én is az egyetemre, felkészítem. Elkezdte rágni a fülem, hogy inkább mindketten dolgozzunk. Kezdem úgy érezni, hogy sosem fogom folytatni ő meg nem akar egyetemista lenni, csak csali volt az egész.


Ráadásul a helyzetemmel visszaélve, amit én nem tettem meg vele soha amikor az albérletemben lakott veszi a bátorságot és úgy beszél velem mint egy rossz feleség az 50 éves papucs férjével, csak mert a nyomorult anyja miatt nem tudok kibontakozni. Ő persze nem érti meg, védi az anyját, akitől egyébként csak óvni próbáltam, mert teljesen tönkretette eddig, erre ugyanabba a lagymatag szarba húz vissza és magát is.


2014. febr. 11. 18:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
hatra arc ... lepes indulj! :)
2014. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Most mutatom neki, hogy olvassa el, mert beszólt a kérdés miatt, erre közli, hogy "nem", "úgyis mindig csak hisztizel" "hisztis pcsa lettél"


El nem tudjátok képzelni mennyit áldoztam ezért a lányért, gondoltam meglesz a gyümölcse....

2014. febr. 11. 18:17
 3/27 A kérdező kommentje:
Jó, lépésekben hogyan? Keresni kell egy új albérletet és be kell oda költöznöm, biztos, hogy nem fog könnyen menni. Esetleg beszéljek a családjával és az anyjával erről? És, hogy hagyják, hogy hagyjon békében elmenni onnan? Biztos lehet.
2014. febr. 11. 18:18
 4/27 anonim ***** válasza:
Kicsit hasonló kapcsolatom volt nekem is. Szerintem menekülj. Hogyan? Egyszerűen költözz el onnan és ints a barátnődnek is búcsút. Tiltsd le a facebookról, szerezz új telefonszámot és mondd neki, hogy többet ne keressen. Nem annyira nehéz...
2014. febr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Zakathol ***** válasza:
A leírtak alapján nem értem a kérdést.
2014. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Bocsi !!!!!!!!!!!!!! nem egyértelmű, az anyja kezdett el dirigálni.


Amúgy elég komoly dolgokat intéztem el neki.

2014. febr. 11. 18:19
 7/27 anonim ***** válasza:
Aki hagyja magát az a hülye már bocs. Már rég össze kellett volna cuccolnod és lelépni. 24/F
2014. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
ha engem lehisztispitsazna a csajom, akkor nagy hirtelen, fejjel beleszaladna a tenyerembe :P
2014. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Milyen lépésekre vagy kíváncsi? Kinyitod az újságot és keresel albérletet és ennyi. Vagy hazaköltözöl a szüleidhez... Nem nagy ördöngösség...
2014. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Hát a kérdés tényleg annyi, hogy lépésekben hogyan? Nem egyszerű az ilyen elválás.... lehet, hogy nála marad valami fontos, vagy egyáltalán nem engedi elvinni a cuccaimat. Bármit kinézek belőle.
2014. febr. 11. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!