Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek/csináljak a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek/csináljak a barátomnak valentin napra?

Figyelt kérdés
Még nagyon friss a dolog, csak pár napja vagyunk együtt, de már november vége óta randizgatunk, lényeg ami lényeg, semmi szeretlek feliratú, vagy szívecskés dolog nem érdekelne. Csak valami apróságra gondoltam, ami valamennyire hasznos is, vagy csak örülne neki.

2014. febr. 11. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
ülj az ölébe egy szoknyába,és súgd a fülébe,hogy nincs rajtad bugyi.... szerintem ennek örülne :D
2014. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Intelligens válaszokat várnék. Azt gondoltam, nem nagyon dolog...
2014. febr. 11. 18:58
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem nagyon dolog? Az mi?
2014. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
*nagy
2014. febr. 11. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
A szoknyás dologgal egyetértek amúgy! :) Nagyon jó lenne neki, főleg ha egy kicsit táncolsz is neki! Intelligens válasz volt, komolyan mondtam. Most képzeld magad az ő helyébe! Ki ne örülnek egy ilyen ajándéknak? :D Csak egy b*zi. Azt mondod, hogy a barátod egy b*zi? Naná hogy nem! Akkor meg hajrá. :)
2014. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyi idő alatt még nem tudtad kipuhatolni, hogy kb milyen az ízlése?

Nem azt mondom, hogy ismerni már kellene kívülről-belülről, de komolyan, magadtól semmi nem jut eszedbe?


Szerintem amúgy ha szeretitek egymást, elég, ha csak az egész napot kettesben töltitek (ha megoldható), és ott lesztek egymásnak! Szerintem ennél nem kell több egy őszinte, komoly kapcsolatban.


U.I.: Szoknyás vitte a 10 pontot! :)

2014. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*kellene már
2014. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!