Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt még olyan, aki elmúlt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan, aki elmúlt már 20 és nem volt még kapcsolata?

Figyelt kérdés
Már kezd megőríteni, hogy 21 és fél éves vagyok és még mindig várok valakire. Már néha az az érzésem van, hogy az életben nem lesz párom :( Szerintem itt nem is a kinézetemmel van baj, hanem, hogy túl félénk vagyok a fiúkkal, de hogy legyek nyitottabb? Köszi minden (értelmes) választ.

2014. febr. 11. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
azt hittem egy fiú irta ki ezt is :) amúgy nekem sem volt 25/f vagyok, már épp elakartam kezdeni szidni a csajokat, de igy hogy tovább olvastam már nem olyan jó buli :D
2014. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha küldesz képet és beszélgetünk, tudok véleményt alkotni.

20F vagyok, nem valami 70-es nyugdíjas. ;)

2014. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én 27 éves férfi vagyok, de még egyszer sem jutottam el még egy randiig sem. Én viszont pontosan tudom, hogy a kinézetem miatt van ez, és pont emiatt soha sem lesz barátnőm.
2014. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
lány vagyok :)) én elég kritikus vagyok magammal, de sztem szinte biztos, hogy nem a kinézetemmel van baj. Ó és légyszi ne szidd a lányokat, kedves 1. válaszoló :)
2014. febr. 11. 19:32
 5/12 anonim ***** válasza:
ó és mér ne szidjam cukorcicám? :P
2014. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mert a lányok is emberek, és egyenrangúak a fiúkkal. nem tudtad?
2014. febr. 11. 19:38
 7/12 anonim ***** válasza:
esetleg egyenjogúak nem ezüstmókusom? :PP
2014. febr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
milyen hülye beceneveket tudsz még? :D
2014. febr. 11. 19:39
 9/12 anonim ***** válasza:

Dettó, velem is ez van... bár a csókig már eljutottam legalább. :D És most úgy tűnik, hogy alakul valami is, még ha nem is lesz belőle kapcsolat, legalább valami tapasztalatot szerzek. :D (azt csak megjegyzem, hogy ezen az oldalon ismertem meg az illetőt, szóval nem tudhatod hol akad rád! :D)

21/L

2014. febr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dettó 20l
2014. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!