Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » James VAGYOK EGY ÚJABB KÉRDÉSE...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

James VAGYOK EGY ÚJABB KÉRDÉSEM LENNE, A Barátnőm nem szereti ha. -haját cirógatom -alszik, és át ölelem -ha pózt akarok váltani (csak hagyományosat szereti) ő fekszik lába szét. én rajta. Mondjátok normális ezek a dolgok? én pont fordított vagyok!

Figyelt kérdés

se aszt nem szereti ha átölelem se ha cirógatom a haját!

és még aszt sem ha szex pózt akarok .ő mindig 1 ett akar


2014. febr. 11. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Kama Sutra helyett: [link]
2014. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyald ki elötte mint micimackó a mézesbödönt hátha kedvet kap mégegyhez... nálam bevált :D
2014. febr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
te vagy az, JamesD?
2014. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te vagy a kém nem mi :D
2014. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én meg Frédi VAGYOK XD

Ha ennyire zavar ez téged, akkor vagy vele beszéld meg vagy keress másikat... Javaslom, hogy beszélj vele és ha nem töri magát, akkor cseréld.

2014. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!