Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan küzdhetem le ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetem le ezt az érzését?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek, és nagyon szeretem a páromat. Ennek ellenére nagyon mélyen nem engedem magamnak, hogy jobban szeressem őt. Nem is akarom elhinni, hogy szerethet engem. Úgy tűnik tudattalanul el is akarom távolítani? Nem érzem, hogy szerethető volnék. Nagyon sok a fájdalom, és nem tudom hova tenni. Eddig nem tudtam feldolgozni.
2014. febr. 11. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem bízol eléggé önmagadban.
2014. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
adott rá okot, hogy így érezz?
2014. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan rá a lehetősége, hogy szerethető legyen, s ugyanúgy meg is lehet utálni valakit.
2014. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az elidegenedés mélyről érkezik, és belőlem fakad. Sajnos nagyon jó az önismeretem. Bízom magamban. Tudom mennyit érek, és milyen hatással vagyok mások életére. De most mégis egy jó adag finlandia hiányzik.
2014. febr. 11. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!