Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlzott féltékenység. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzott féltékenység. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem birom elviselni ha a baràtom más lányok közelèben van vagy ha beszélget velük. Pedig semmi okom sincs a fèltèkenykedèsre mert tudom hogy nem csal meg. A gond az hogy az előző kapcsolatomban engem már megcsaltak és azota rettegek hogy majd inkább más lányt választ helyettem és ujra megtörténik ez velem. A barátommal ezt már megbeszéltük, de nem enyhül a féltékenységem, sem ez a félelmem.. :( mit tegyek? Nem akarom hogy ez tönkre tegye a kalcsolatunkat..

19/L


2014. febr. 11. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Valahogy irtsd ki magadbol a feltekenyseg irmagjat is, mert elviselhetetlen. Az en csajom (soha nem csaltam meg) most akarta ram gyujtani az otthonomat.


Probalj meg kigyogyulni, mert elviselhetetlen egy ilyen hulye pitsa.

2014. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elso vagyok: en olyan dolgokkal foglalkozom, hogy sok tancossal, eloado muvesszel es artistaval dolgozom egyutt. Borzasztro feltekeny a csajom, mert szep lanyok vesznek korul. Pedig en ot szeretem es sosem csinalnek semmit a munkakapcsolataimmal.


Probald meg atgondolni a hulyesegedet, megbizni a fiuban es mindig probalj jobb lenni a kepzelt rivalisaidnal (mondhatni: egy kis onbizalom).

2014. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! A barátom is mindig elmondja hogy engem szeret én nem kell neki másik lány, evvel meg is nyugtat.. De valahogy mindig ujra elkezdődik minden előről
2014. febr. 11. 20:03
 4/5 tubifex ***** válasza:

azok féltékenyek általában,akik nem tudják magukat elfogadni. pl. csúnyának látják magukat és úgy érzik,ők kevesek a párjuknak. magadban dől el a dolog.nincs önbizalmad.nem bízol a párodban. ezt hosszútávon senki nem tudja elviselni.

egyébként kinezológiával a féltékenykedésen nagy mértékben lehet segíteni

2014. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk moderáld magad, kontrolláld magad, ne rendezz teátrális féltékenységi jeleneteket ha ilyenekre is van példa, mert a pasid megunja és ki fog dobni.


Én is szakítottam részben emiatt az ex vőlegényemmel. Persze voltak más okok is, de ez is oka volt, mert már élni se hagyott az állandó hisztikkel...


Szóval ne hidd azt, hogy nem fog emiatt elhagyni, mert ha elege lesz, megteszi...


Nem egy állat vagy aki nem tudja visszafogni az ösztöneit, hanem egy ember, aki józanul gondolkodik, megfontolt döntésekre képes satöbbi...

2014. febr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!