Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én lennék ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én lennék ennyire rossz ember?

Figyelt kérdés
Cigizek és a barátom nehezen tud igy elfogadni. Próbáltam róla leszokni körülbelül ugy 3x de egyszerűen nem tudok és nem is akarok. Zsarolással próbáltam leszokni mert olyanokat mondott hogy válasszak ő vagY a cigi. Nemtudtam róla leszokni és lehordott minden hazugnak meg hogy ezért nekem nem lehet hinni azota ezért nem bizik bennem 100%ra. Mondta hogy ha vele vagyok akkor ne cigizzek de egész álló nap velem van és nehéz nem gyujtani rá :/ Már teljesen másképp viselkedik velem mert nem birom ki cigi nélkül pedig igy ismert meg hogy dohányzom. Ti mit csinálnátok a helyemben?
2014. febr. 11. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Leszoknék
2014. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mondd meg,hogy a cigi hozzád tartozik,fogadja el,vagy akkor ha neki ez már ekkora bajt jelent,akkor gondolkozzon el azon,hogy van-e értelme ennek a kapcsolatnak
2014. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Leszoknék. De nálam is kizáró ok, ha egy csaj cigizik.
2014. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj , remélem ezért nem kapok negatívumot!


Szerintem tényleg le kellene szokni.

Most ha belegondolsz : ha nem cigizik a barátod milyen lehet neki egy napi dohányzás után megcsókolni téged? Sokszor mondják azt , hogy mint egy hamutál.

2014. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja és ha elfogy a türelme akkor dobni fog. Én is ezt tenném.
2014. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyszer volt csak bagós barátnőm...BRRRRRRR...többet se!
2014. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálok újra leszokni először csak csökkentem h sikerüljön mosmár :) Köszönöm a válaszokat! Ezek hallatán is sokkal könnyebb lesz :)
2014. febr. 11. 20:13
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy rossz ember. A cigizés nem egészséges, de én is láttam már olyat, aki úgy hozzá volt szokva, hogy nem igazán sikerült leszoknia.

Tehát felesleges itt a sok "szokjá' le" hozzászólás, van, akinek könnyebben megy, van, akinek nehezen.


A barátodat hagyd a p*csába, mert egy kis értetlen, éretlen hülyegyerek, az ő módszerük a zsarolás.

Úgy ismert meg, hogy cigiztél, gondolom, nem is azzal az ígérettel jöttetek össze, hogy majd leszoksz.

Aztán keress valaki olyat, aki vagy elfogad így és majd ha te úgy döntesz, hogy leszoksz a cigizésről, akkor támogat és nem erőszakoskodik.

Ennyi.


A cigiről nagyon jó, ha leszoksz, de a saját kedvedért tedd meg, ne a barátod b*szogatására.

Az ilyen típustól jobb megszabadulni, később sokkal több mindenben akar majd rajtad uralkodni.

2014. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
Szokj le mindenképp, nem csak érte, hanem a te érdekedben is. Gondolj arra, hogy mennyire fog örülni, ha sikerül letenned a cigit. :) Sok sikert és kitartást!
2014. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem több cigis barátom is volt, volt, aki a szobában bent is dohányzott, volt, aki kiment az udvarra még télen is, a ruháján mindegyiken érződött, a száján kinek hogy, van, akinek nagyon, van, akinek kevésbé.

és még így is gond nélkül el tudtam őket fogadni, tudtam őket szeretni, és bár zavart a füst, meg tudtam kérni őket, hogy pl másfelé gőzölögjenek.

így ismert meg, ne megváltoztatni akarjon, hanem elfogadni és szeretni. elvileg ennek is benne kellene lennie, mert leszokni azért tényleg nem könnyű, mondom ezt nemdohányzóként. elhatározás és akarat kérdése, de mint írtad, igazán nem is akarsz. így meg tényleg elég lehetetlenség.

az tőle szerintem genyóság, hogy felkínálja, válassz közte vagy a cigi között. ha ennyire zavarná, eleve össze se jött volna veled.


nem pártolom a cigit, mocskos és gusztustalan dolog, egészségtelen és még a környezetre is káros, de mindezzel nyilván te is tisztában vagy, te döntöttél így, és továbbra is te döntesz úgy, hogy megveszed, meggyújtod és elszívod... és ha leszoksz, akkor annak is a te döntésednek kell lennie, nem másénak, mert anélkül nem fog menni. ő meg zsarol, nem fogad el és nem ért meg. nem is próbál, a jelek szerint. itt úgy érzem, nem éppen te vagy a rossz fél ebben a kérdésben...

2014. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!