Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet/Megéri oszálytársal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet/Megéri oszálytársal komolyabb kapcsolatot letesíteni?

Figyelt kérdés

Előre szeretnék kérni mindenkit hogy csak értelmes válaszokat szeretnék


Tehát 18/f vagyok a német hadsereg századosa. Ma egy továbbképzésen megismerkedtem egy lánnyal ,rögtön

összejöttünk de még semmi komoly nem volt.

Az lenne a kerdésem hogy megéri-e továbblépni ha belekalkuláljuk azt is hogy 4

évig egy osztályban leszünk ?



2014. febr. 11. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
túl sokat cod-oztál
2014. febr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
és akkor mi van? egy próbát megér
2014. febr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Állj le a szerrel tesó,míg nem késő.
2014. febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A német hadsereg századosa XDD


Egyébként szerintem semmi akadálya, give it a try.

2014. febr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az exemmel középsuli harmadikba jöttünk össze, négy éves volt a suli, összesen 3 évet voltunk együtt. komoly kapcsolat volt, a suli nem volt akadály vagy probléma stb.
2014. febr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket meg fogom próbálni:)

(Németországban Kiel-i Szakközépben tiszti felkészítés folyik 1897-Óta Ami rögtön munkát is ad , ezt főleg azoknak a paraszt kommentelőknek mondom)

2014. febr. 13. 18:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Én meg az észak-koreai Rakéta Traktor Hadosztály Legfőbb Generalisszimusza vagyok. Annyi kitüntetésem van, hogy fel kellett vennem egy külön hapsit, hogy hordja a plecsnijeimet.
2014. febr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hééééé nudlik,nyugodjatok le,mert én a 3. Hadosztály Legitimáló Kristálykoponyásodási Legfelsőbb Vezetésénél vagyok a Tizedes Zászlóalj Harci Felkészítési Parancsnoka.
2014. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl sokat cod-ozol.
2014. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!