Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 1 éve szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 1 éve szakított velem a barátnőm azóta már lett barátja nekem is van egy csajom de még mindig hiányzik a volt barátnőm pedig már túl vagyunk egymáson .

Figyelt kérdés
Beszélni nem beszélünk le vagyok nála tiltva 1 éve egyszer feloldotta a tiltást és írt is én írtam neki de azt mondta nincs miről beszélnünk. (ezt én is így gondolom ) de még is mostanában nagyon hiányzik és olyan érzésem van mintha gondolna ö is rám :D
2014. febr. 12. 22:06
 1/3 Moszuke ***** válasza:

mért hazudsz? mért mondod, hogy túl vagy rajta?

most ezek után még is hogy adjunk neked tanácsot ha nem fogod megfogadni?


jó akkor mindenesetre tessék:

írj a lánynak egy búcsúlevelet.. amit sosem adsz át neki.

és írd le 1 másik papírra, hogy milyen hibákat követtél el ami miatt szétmentetek és írd le azt is, hogy ennek milyen előjelei voltak amiket nem vettél észre.


én is ezt csináltam a búcsú levelet még aznap kidobtam a előjeles, hibás papír meg van még.

azt azért tartsd meg, hogy legyen miből tanulni és ne kövesd el ugyanazt a hibát a következő párodnál.

továbbiakban. szocializálódás, szeretet töltetek beszerezése valahonnan, önbizalom növelése bármi módon.

ennyi

2014. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot !! De tényleg túl vagyok rajta le se szarjuk egymást szóval miért mennék olyan után aki emberszámba se vesz ? :D
2014. febr. 12. 22:45
 3/3 Moszuke ***** válasza:

ezt ne tőlem kérdezd.

te írtad, hogy hiányzik az exed.

2014. febr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!