Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég óta vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég óta vagyok együtt a barátommal, és ugye közeleg a Valentin nap. Milyen programokat ajánlanátok erre a napra? Olyasmi kellene ami nem üdülés vagy túl drága illetve bonyolult dolog, hanem ilyen "friss" kapcsolatban lehetséges.

Figyelt kérdés

2014. febr. 12. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért kapjátok fel ezt a Valentin napot?

Nagy butaságnak tartom, az év minden napján kell szeretni a másikat, meg foglalkozni kell vele.

2014. febr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igaz, de kérdezte mit szeretnék csinálni, ezért nem tudom, mégis valami kicsit különlegesebbet kellene mint általában
2014. febr. 12. 22:36
 3/3 anonim válasza:
43%
egyszerű, kurtok egy jót azt kész a valentin nap egy totál nagy hülyeség semmi értelme sincs mert aki igazán szeret vkit az nem csak valentin napon vesz ajándékot hanem máskor is mellesleg ez az egész csak pénzkidobás amit a magyarok az amcsiktól vették át ezt a szokást...
2014. febr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!