Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a vonzóbb egy lányban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vonzóbb egy lányban egy párkapcsolatban? Ha független és néha aranyoskodik vagy mindig a párján lóg?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha független és néha aranyoskodik.
2014. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is eleinte olyan voltam, mostanában viszont egyre többet zaklatom a barátomat, mindig vele szeretnék lenni, tudni róla stb. félek,h megelégeli :/ pedig csak szeretem
2014. febr. 12. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:
A majomszeretet nem szeretet. Tudni kell "elengedni" is a másikat, nem lóghatsz állandóan rajta. Találd meg az arany középutat, amíg lehet, mert megunja, és el fog zavarni a francba.
2014. febr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig,ha nagyon rajta lógsz az nem tesz jót..engem egy kicsit zavar amikor túlságosan rám másznak:/
2014. febr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de ha csak szeretetből van nem rosszindulatból féltékenységből stb?
2014. febr. 12. 22:45
 6/8 Moszuke ***** válasza:

ez nem szeretet, ez szeretetéhség.

a kettő nem ugyanaz.

a szeretet az amikor a párod mondja, hogy örülne ha ezt+azt tennéd, vagy ha azt mondja, boldoggá tennéd őt, ezzel+azzal vagy ha tudod, hogy a párodat boldoggá teszi ha teszel ezt-azt.


ez a tapadás amit most művelsz ez neked jó vagy a párodnak? mivel itt vagy és nem vagy benne biztos ezért gyanítom, hogy a párodnak annyira nem jó...

2014. febr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, sőt örülök, ha nagyon ragaszkodnak hozzám, de nem vagyunk egyformák, van aki nem annyira kedveli ezt.
2014. febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A két véglet között sok minden van. Ahogy komolyodik a kapcsolat, a ragaszkodás is nő. Egyszerűen csak kérdezd meg a párodat, hogy nem zavarja-e. Ha pedig igen, akkor ne sértődj meg, próbálj neki egy kis teret adni. De jó esély van rá, hogy ő is úgy érez, mint te.
2014. febr. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!