Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretői viszony érzelmekkel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszony érzelmekkel. Hogyan tudnék tudatosan viszonyulni ehhez a helyzethez?

Figyelt kérdés

Egy picit több mint fél éve tart a viszonyunk. Ő házasságban él,én nem,és Ő a férfi én a nő.

Eleinte csak a testiség miatt találkozgattunk,most egyre jobban azt érzem,hogy olyan érzelmeink vannak egymás iránt,ami inkább kezd a szerelemre hasonlítani...

De az eszem pedig azt mondja,hogy nem fogja elhagyni értem a családját.

Hogyan tudnék ehhez normálisan viszonyulni?

Egyrészt iszonyú bűntudatom van az egész miatt,másrészt hihetetlenül élvezem a helyzetet.


Köszönöm a válaszokat előre is!


2014. febr. 12. 22:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%

Remelem elhagyja a feleseget, kesobb aztan te lepszle egy masik pasival aki majd megcsal egy masik no miatt.

Mert az ilyenek ezt erdemlik.

Es az meg plusszba jo lenne ha pici gyerekkel hagynanak ott teged.

2014. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
A helyedben most, ebben a pillanatban lépnék ki a dologból, így tudnál a legjobban viszonyulni a dologhoz.
2014. febr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szánalmasok vagytok mindketten, de főleg a "pasid" (pasi az ilyen? inkább állat). Ha ezt tudatosítod magadban, talán fel tudod dolgozni a helyzetet.
2014. febr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Kedves Kérdező! Az itteni populáció jelentős részének nem kaland az élet, hanem egyszer felvállalt nyűg, ami állandó teher marad rajtuk egy életen keresztül. Féltik a férjeiket tőled, azt gondolják, hogy egy gátlástalan rabló vagy, aki betör a szürke magányukba, de ők maguk nem tennének ilyent, az ő életük már lezárult és nincs már benne semmi tartalék. Tehát itt biztosan körbeáll majd a zsémbelő asszonykórus és elmond mindenféle cédának, cafkának, cemendének. De ez ne zavarjon téged. A te életed valószínűleg százszor gazdagabb, mint az övék, akárhogy alakul a kapcsolatod a jelenlegi szerelmeddel. Sok szép napot neked!
2014. febr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

A 4-es téved, én pl. férfi vagyok, mégis azt mondom, hogy aki ilyen férfi az nem érdemel semmi jót, de amelyik nő képes erre az is érdemelne egy-két pofont. Remélem mindkettőtök megjárja, és ennél csak rosszabbul fogtok járni. ( Jogos, az első feleségem megcsalt, tudom milyen érzés. Nekünk akkoriban nem volt gyerekünk, annyival "könnyebb" volt a helyzet. )

Egyébként tegyük fel, hogy elhagyja a családját miattad. Ha hajlandó elhagyni a gyerekeit és megcsalni a feleségét, akkor szerinted veled nem fogja ugyanezt csinálni? Gondolkozz... ( És ahogy veled megcsalja a feleségét, úgy téged is megcsal a feleségével. )

2014. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
15%
Kedves Rezső, én vagyok a 4-es. Miért is tévednék? Én is férfi vagyok. Tévedjünk együtt!
2014. febr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%
Nézd 5-ös, te is csak simán rosszindulatú vagy. Idejött valaki, kérdezett valamit, és most boldog, jól érzi magát csak van egy kis zavara. Erre őt is és a párját is jól lefikázzuk. Milyen jogon? Csak, mert jól érzik magukat? Fúj! Savanyú a szőlő? Vagy te nem csinálnál ilyent? Hát akkor ne csináld. Ő meg így él. Bánt ez téged? Elég ok arra, hogy sértegesd? Ki is itt az alávaló? A kérdező megsértett itt valakit? Őt viszont azonnal sértegették? Igen.
2014. febr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%

Ő nem a párja, hanem a szeretője.

Egyébként most szállj ki, mielőtt még jobban sérülsz.

2014. febr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
5 vagyok. Én sem mondtam semmi rosszat, csak azt, hogy ez elég rossz dolog amit művelnek, én tudom mert átéltem. Ebben mit mondtam, amivel megsértettem? Mindenkinek meg van a véleménye, ahogy te / ti ezt jónak látjátok, úgy én másik szemszögből nézem a dolgokat és rossznak tartom. Jó, az tényleg rosszindulat, hogy ennél rosszabbat éljenek át, de ha netán ti is átélitek ezt ( remélem nem ), úgy, hogy ti vagytok a kitartóak és titeket csalnak meg, megértitek majd.
2014. febr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%
Hát magamra rántottam az Üdvhadsereget, kis trombitákkal, meg fehérre vasalt pártákkal. :o)) Látod, kérdező? )) Téged nem pontozhat le a szigorú helyi erkölcsrendészet, de rajtam majd kitölti a dühét. Így viszont megoszlik a fröccs közted és köztem. ))
2014. febr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!