Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig várjak a csaj válaszára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak a csaj válaszára?

Figyelt kérdés

Nem feküdtem le a lánnyal, mert azt mondta, hogy szerelmes lett belém pár randi után. Járni nem akartam vele, kihasználni sem akartam, ezért megszakítottam vele a kapcsolatot. Fél év után találkoztunk, még mindig nagyon vonzódik hozzám, de már nem szerelmes, most benne van (ő mondta) egy "csak legyen valaki" kapcsolatban.

Ki szeretném "ugrasztani" ebből a kapcsolatból, mert már más élethelyzetben vagyok, szívesen randiznék vele, de azt mondta, hogy fél egy esetleges csalódástól, és gondolkodási időt kért, félek, hogy nemet mond és többé nem fogunk találkozni.

Mit csináljak? meddig várjak a válaszra?


2014. febr. 12. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
kezd el vele a csak legyen valakim kapcsolatot és majd közben kialakul
2014. febr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt szeretném, de nem mer felém közelíteni, mert én vagyok élete nagy szerelme, és fél, hogy megint otthagyom...
2014. febr. 12. 23:07
 3/6 anonim ***** válasza:
ja bocs nem ez volt a kérdés... ha nemet mond akkor is vágj bele, esélyes hogy újra belédszeret
2014. febr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, de most azt mondta, hogy idő kell neki, hogy átgondolja ezt. Meddig várjak?
2014. febr. 12. 23:09
 5/6 A kérdező kommentje:
Mármint meddig ne hívjam fel ezzel kapcsolatban?
2014. febr. 12. 23:10
 6/6 anonim ***** válasza:
gondolkodási időt kér=nyomulj jobban,komolyabb meggyőzést akar.
2014. febr. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!