Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanár-Diák kapcsolat lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-Diák kapcsolat lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Van egy tanárom aki nagyon tetszik, nem mondom, hogy biztosra veszem, de minta lenne 1-2 jel, h talán esetleg én is neki.

Szoktunk órák után magán dolgokról is beszélgetni.

3 éve van közöttünk és egyedülálló

Szerintetek hogyan lépjek felé ha úgy gondolom? Vagy hagyjam az egészet, hisz ő a tanárom? Ha mégsem, hogy kezdjem el?

Köszi a válaszokat

23/L


2014. febr. 13. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
azt mondd hogy hány éves az a tanár.
2014. febr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tanárral kapcsolat KIZÁRÓLAG az iskola befejezése után.
2014. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

írtam, h 3 év van köztünk

én 23 ő 26

2014. febr. 13. 10:46
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tartom "egészségesnek". Ezek a kapcsolatok nagyon nagy csalódásokkal szoktak végződni. Ő semmiképpen nem lehet őszinte egyelőre. Ha őszintén szerelmes, lepleznie kell. Ha tetszel neki - rövidebb-hosszabb - kapcsolatra, akkor is vissza kell, hogy fogja magát. Ha közömbös vagy naki, mint nő, akkor is kedves kell, hogy legyen.


A negatív érzelmeit mindenképpen el kell rejtenie, helyette kedves kell, hogy legyen. A te oldaladról nem is néztük, te látod. Rövid kaland? Hosszú kaland? Ő lenne a nagy "Ő"?


Tegyük fel, hogy összejöttök. Azután egyszer a -közeli-távolabbi -jövőben marhára összevesztek. A kapcsolatban sem vagytok egyenrangúak, mert otthon szex, meg feloldódás, de bent alá-, felé-rendelt viszony. Akkor is tudsz majd objektívan mérlegelni? Egy hasonló teljesítmény értékelése ugyanolyan lesz, mint előtte?


Ezek - meg amiket még kihagytam - mind a mérlegen...

2014. febr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hol tanulsz 23 évesen?
2014. febr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat,


4-es igazad van, de nem tudom, mi tévő legyek. :S

benne van, h hagynom kéne, de rossz és valahol nem akarom hagyni ezt az egészet.


5-ös szerintem nem lényeges, hogy mit tanulok 23 évesen :)

2014. febr. 13. 12:09
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem az, hogy mit hanem h hol :) az sem fontos szerintem... de Magyarországon :))
2014. febr. 13. 12:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Max az iskola befejezése után.

Ha kiderül ezért őt ki is rughatják, sok gondja lenne belőle.

Vagy ha tegyük fel visszautasít, akkor egész iskola idő alatt kellemetlen/kínos lesz a dolog.

2014. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem mindegy hogy hol..

mert az egyetemről kirúghatják a tanárod, de ha csak a vezetésoktatód, vagy a nyelvsulis tanárod, vagy a gitároktatód akkor nem.

nem mindegy, hogy ő tanár, vagy csak óraadó, pl phd-s...stb


tehát a "hol" nem arra vonatkozik melyik településen suliban:)


ha iskolában (ami nem nyelvsuli) akkor majd ha befejezted a sulit

2014. febr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

rendes iskolában igen

és nekem is átfutott az agyamon, h mi van ha "elutasít" vagy ha esetleg kirúgnák emiatt.

de olyan rossz most így az óráján bent lenni, és h elég sokat gondolok rá, ráadásul szinte itt lakunk 1más mellett ezért ablakát is látom, ezért vagyok tanácstalan.

2014. febr. 13. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!