Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha nálam 1-2 évvel fiatala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nálam 1-2 évvel fiatalabba lettem szerelmes? 14/L

Figyelt kérdés
Tehát..Van egy 13 éves öcsém, ő hatodikas. Én 14 éves vagyok és nyolcadikas. Az öcsémnek van egy nagyon jó haverja, ő is 13 éves. Sokszor volt már nálunk. Eléggé érdekes a gyerek..Suliban is nagy híre van a tanárok között. Sajnos egy szót sem váltottam még vele.. De szembe van a termünk és mindig nézem. Volt elég időm arra hogy megszeressem, meg mindent tudok róla az öcsémnek köszönhetően. Nem tudom mi van velem..senkinek sem merem elmondani, még a barátnőimnek sem. Szerintetek mennyire gáz?:/
2014. febr. 13. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se szolj senkinek rola. (Még magadnak sem!)
2014. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké :D Akkor megölöm magam
2014. febr. 13. 16:11
 3/10 anonim ***** válasza:
tégy úgy
2014. febr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
<3
2014. febr. 13. 16:12
 5/10 anonim ***** válasza:
szia! nem gáz, nekem is tetszettek már olyanok,akiket legszívesebben letagadtam volna ilyen-olyan okból kifolyólag. bár hidd el nekem,és most nem prédikálni akarok,amit te érzel,az nem szerelem,hanem tetszés,fellángolás. szerelmes majd akkor leszel,ha te magad ismered meg az illetőt (és nem hallomásból) kívülről,belülről,tudsz a hibáiról,de mégis szereted. a ti korotokban gáz ezt bevallani bárkinek is,hogy tetszik xy,főleg ha fiatalabb. de tudod mit? sz..d le mások véleményét,próbáld megismerni a srácot,ki tudja,lehet te is tetszel neki és meglesz az első kapcsolatotok :)
2014. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi.<3 :))
2014. febr. 13. 16:21
 7/10 anonim válasza:
Figyelj, én úgy élek, hogy más véleménye nem számít. Neked sem számítson ez esetben, ez a te életed másoknak semmi köze hozzá.:) Ha neked tetszik a srác, akkor menny oda, ismerd meg jobban, beszélgessetek. Ez nem gáz egyáltalán. Max, a többiek butuskák. :) Tudom, hogy milyenek a fiúk ebben a korban.:D Szerintem nyugodtan elmondhatod a barátnőidnek, hogy tetszik a srác. (De szerintem csak akkor, hogy ha tudod rólunk, hogy nem pletykálják el már a következő szünetben. Tudod, hogy akkor ezek nem voltak igazi barátok.)
2014. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mielött megölöd magad, azért gondold csak meg, hogy mit is akarsz egy 12...13 éves kisfiutol? (Nem tudom milyen nagy hirröl van szo, de akkor is kisfiu! Te is eléggé kislány vagy, de már nem annyira!)
2014. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De kislány vagyok :(
2014. febr. 13. 16:31
 10/10 anonim válasza:
Szia! Szerintem ez nem nagy gond velem is fordult elő bár én fiú vagyok és 16 éves. A te korodban volt egy olyan lány aki nálam idősebb volt és tetszett. Az is eléggé érdekes érzé volt. Ha gondolod írj privátot és dumálhatunk a dologról :)
2014. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!