Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy van barátom?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
"Anya, apa.. van barátom"
2014. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így:Anya apa képzeljék el van egy barátom
2014. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindig oda megyek anyához azzal a gondolattal,hogy na most elmondom..aztán sose tudom hogy az a megfelelő alkalom erre vagy sem,vagy egyszerüen nem tudom hogy kezdjem el..
2014. febr. 13. 17:08
 4/7 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy lány vagy fiú vagy. Meg hány éves. ha 15-16 éves csaj vagy már, akkor szerintem semmi gáz nem lesz, ha fiatalabb vagy, akkor nem biztos, hogy örülni fognak nekik. Ha fiú vagy, akkor se lesz könnyű, de valószínűleg elfogadnak téged, ha a párod nem is egyszerre.
2014. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lány,15.
2014. febr. 13. 18:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Együtt elmentek a szüleidhez, rájuk nyitsz (lehetőleg valami kínos pillanatban), majd betolod a szobába és közlöd: "Anya, Apa! Az utcán találtam, megtarthatom?" Biztos lesz a siker ;)

Én is így csináltam az első lánnyal annak idején.

24/F

2014. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDD
2014. febr. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!