Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretnék a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék a párommal bulizni, nem tudnék elég felszabadult lenni előtte, hogy táncoljak vele. Ez rosszul esik neki, ami érthető, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Inni nem igazán szoktam, akkor sem kavartam soha buliban mikor nem volt senkim. Csak táncolni szeretek, de sajnos kényes ügy, hogy fel tudjak oldódni.

Egyébként is kicsit gátlásos vagyok, de szerintem nem vészesen a barátommal, jól érzem magam vele, szeretjük egymást, de ez az egy valahogy nem menne, pedig jó lenne vele bulizni, de tudom hogy nem menne éppen ezért nem is hívom, mindkettőnknek kellemetlen lenne. Egyedül mennék, nélküle, de inkább lemondtam róla, mert azt gondolja nem akarok vele mutatkozni és hogy nem normális ez, hogy nem tudnék mellette felszabadulni. Megértem.

De nem tudom mit tehetnék ez ellen, ezt nem lehet erőltetni. :/



2014. febr. 13. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is elég gátlásos vagyok a tánc témában bulikban, pasim előtt is.

Várd meg amíg a legtöbb ember lerészegedik és utána menjetek be a tömegbe. A sok majom csápolós és párduc vonaglós közt már úgyis mindegy hogyan mozogsz (csak ne néptáncolj, ennyi :) )

2014. febr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A mozgásommal egyáltalán nincs gond, szerintem jól táncolok, csak nem tudom elengedni magam előtte ahhoz, hogy ezt lássa. A körülöttünk lévőkkel nem is tudnék foglalkozni.

De köszönöm a választ :)

2014. febr. 13. 17:24
 3/3 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok ezzel!
2022. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!