Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az osztálytársaim közül van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársaim közül van két lány aki picit tetszik (semmi komoly), és holnap szeretnék vinni nekik valami csokit Valentin nap alkalmából. Tippeket kérek hogy mit mondjak. :D Amúgy a csoki ilyen "baráti szinten" bőven elég, nem? :D

Figyelt kérdés

Nem tudom mit mondjak amikor odaadom nekik, de nem akarom hogy ciki legyen, főleg a többiek előtt. Tényleg csak baráti kedveskedés, de akkor sem akarom, hogy aztán valami félreértés legyen XD.

14/F



2014. febr. 13. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A valentin nap nem a szerelmesek napja? Akkor te mit keresnél ott?
2014. febr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ettől függetlenül adhatok nekik valamit, hisz nekem tetszenek, és Valentin napon azokat is meglephetjük, akiket szeretünk...ráadásul mint mondtam azért tetszenek nekem...de segítséget kértem nem kritikákat :DDD
2014. febr. 13. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
majd féltékenyek lesznek egymásra és a végén egyiknek se kellesz... egyet válassz, neki adj csokit suli után
2014. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát.. szerintem tuti félreértik.. csak akkor adj az egyik lánynak ismétlem csak 1 lánynak csokit ha akarsz tőle valamit
2014. febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne adj 2 lánynak, mert megbeszélik egymást közt, aztán kitalálják azt, hogy "két vasat tartasz a tűzben." :DD


15/L

2014. febr. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!