Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a Valentin-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a Valentin-napot legjobban ellenző nők örülnek a valentin-napi ajándékoknak úgy, hogy majd' kiugranak a bőrükből?

Figyelt kérdés
Észrevettétek már, hogy a nők képmutatók, álszentek? Itt GYK.hu-n is megjátssza magát kivétel nélkül az összes egyed, hogy nekik nincs szükségük Valentin-napra, meglepetésekre, ajándékra, mert a párjuk Valentin-napon kívül is szereti őket, meg mert a Valentin-nap egy képmutató műünnep, aztán amikor a párjuk átnyújtja nekik az apróságot, akkor meg madarat lehet velük fogatni, úgy örvendenek. Nem szánalom ez? De!
2014. febr. 14. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindnek vettél valamit?
2014. febr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na azért ne általánosítsunk, én nem szeretnék kapni semmit.

De most komolyan, ha kapnék valamit sírva kéne, hogy fakadjak?

Örülnék, megköszönném, de nem várom el, sőt! Én annak örülök, hogy mellette lehetek, ma is. Nagyjából ennyi

2014. febr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én speciel nem ellenzem a Valentin napot, anem feleslegesnek tartom.

Úgy érzem, hogy ez arról szól, hogy mindenki penzt költsön.

Ha csak arról szólna, hogy aznap különösen figyelünk egymásra kevesbe tartanám baromságnak.

Én úgy gondolom,mhogy nem csak ezen a anapon lehet meglepni a szerettünket, nem csak ekkor kell kimutatni.


mi nem tartjuk...soha nem is tartottuk

Ennek ellenere ugyanúgy örülnék mint más egy kis meglepetesnek, figyelmesseknek, aarminek, de ez gaz akkor is ha júniusban kapom, nem február 14-én


Ezen van a hangsúly, ebben semmi álszentség, és megjátszas nincs szerintem.

2014. febr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*de ez igaz
2014. febr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nálam ez nem így van. Ha kapok valamit megköszönöm, de nem örülök neki, mert szerintem felesleges pénzköltés. Egyedül a szülinap, névnap meg karácsony a kivétel, olyankor oké az ajándékozás, de amúgy nem szeretem ha csak úgy kapok valamit. Ne ezzel mutassa ki a szeretetét.
2014. febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"kivétel nélkül az összes egyed"

vegyél be egy nyugtatót...

2014. febr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
Persze, hogy megjátsszák magukat. A nőknél csak a pénz a lényeg.
2014. febr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!