Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy nyugodtabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy nyugodtabb emberré váljak és figyelmesebb legyek a kedvesemmel?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogyan lehet elérni hogy egy nő nőnek érezze magát, milyen geszusokkal, milyen viselkedéssel? Gyakran vágja a fejemhez, hogy megfeledkezek arról, hogy nőként bánjak vele.
2014. febr. 14. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Neha szerintem azert megdughatnad :)
2014. febr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
Dicsérd meg többször a külsejét, öleld meg, puszilgasd, kérdezd meg milyen napja volt. Találj ki valami jó programot néha és menjetek el kettesben valamerre.
2014. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Legyél határozottabb, dominánsabb, legyél tele több önbizalommal és magabiztossággal.

Tudd hogy te vagy az irányító fél és hogy te hozod a döntéseket.

Mindig dugd meg úgy, mintha az lenne az életed utolsó dugása. Néha tedd féltékennyé, hagy tudja ő is hogy ha akarnád, bármikor találhatnál magadnak új nőt. Egy férfinak nem a nő az életcélja: Ha ezt látja rajtad, az őt is elbizonytalanítja. Neked van valamilyen küldetéseid az életben (amit magadnak kell megtalálni) és ő ehhez nyújtja a támogatást. Éreztesd ezt vele. Csak akkor kérj bocsánatot valamiért, ha abszolút szükséges. Ha évente 3-4-szer többször kérsz bocsánatot egy nőtől, ott bajok vannak. Sose félj attól, hogy elveszíted.


Kb. ennyi ami a kérdésedre adandó válasz lehet röviden. Bár lehet hogy ő nem ezekre gondolt, mégis ő is ezektől érezné jobban magát :)

2014. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A legfontosabb tényleg az, hogy szexben keresd a kedvét, pl. a nők többsége szeretne több nyalást, több érzéki érintést (pl. előjátékként adj neki egy illőolajos masszást, mellé kis hangulatfény, illatok (illat gyertyák, mécsesek).

Néha szolgálj fel neki teát, kávét, reggelit. Mondjuk hétvégi reggelire hozz boltból friss croissant, mellé tejszínes kávé kis csokival. Néha lepd meg egy szál virággal, meglepetésszerű programmal (színház, vacsora, bál, wellness hétvége, utazás).

2014. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
En is a 3-assal ertek egyet. Jobban dominalj! Ez neha azzal megy, hogy felredugsz...
2014. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5:


Szerinted lehet, de én a magam részéről úgy értettem, hogy nyugodtan flörtölhetsz más nőkkel. Akkor játékosan mondhatod neki, hogy "nézd annak a nőnek biztos tetszem", elhintheted neki hogy ma jött egy új kolléganőd és veled akart ebédelni az első napon. Csak azt mondom, hogy:

1. Te tudd magadról, hogy ha akarnád, most is nagyon sok nőt megkaphatnál.

2. Ő tudja rólad, hogy ha akarnád, most is nagyon sok nőt megkaphatnál. (És ezt minél inkább közvetett formában tudja meg, ne közvetve.)

2014. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
3-as. Ő nem az a fajta lány akivel igy kell bánni. Nagyon érzékeny és az önbizalma könnyen meginog. Nagyon finoman kell bánni vele mert másképp összetörik szegénykém.
2014. febr. 14. 13:10
 8/12 anonim ***** válasza:

7:


Mi akkor annyira más világban élünk, hogy azoknak a határai sem határosak egymással.


Először azt hittem, hogy ezzel a válasszal ("Nagyon finoman kell bánni vele mert másképp összetörik szegénykém.") csak poénkodsz, viccelni akarsz és szarkasztikus vagy. De akkor te tényleg így kezeled a nőket


Ez esetben nem tudok segíteni rajtad.

2014. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én ha olyanokat mondanék neki mint amiket te írtál előbb sirva fakadna, majd megmondaná hogy többé nem akar látni, megutálná. Már az elején másként jöttünk össze, nem azért akart engem mert én voltam a macsó nőfaló. Hanem a belső értékeim miatt, és mert én is pont olyan bizonytalan, érzékeny voltam mint ő. Ez neki rokonszenves volt és belém szeretett. Szeretjük egymást nagyon. Csak sokszor megbántom úgy hogy nem is akarom olyan dolgok miatt amikről nem gondoltam hogy bántók lehetnek.
2014. febr. 14. 13:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondj már legalább 5 dolgot, amit mondtál neki és megbántódik rá.
2014. febr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!