Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékokra buknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékokra buknak a férfiak?

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 14:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pinára
2014. febr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Ehetőkre :D
2014. febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ja, de csak ízlésesen becsomagolva.
2014. febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Süssek neki valamit?
2014. febr. 14. 14:17
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen kaja plusz pina ezzel soha nem foghatsz mellé.
2014. febr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Valami különleges kéne...Vagy szerintetek legjobban tényleg a kajának örülnek?
2014. febr. 14. 14:19
 7/16 anonim ***** válasza:
Én férfiként mondom,hogy igen,ezzel nem nagyon foghatsz mellé.
2014. febr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szemely szerint en nem szeretem az ajandekokat, mert nem tudok kellokeppen orulni neki, vagyis inkabb nem tudom kimutatni rendesen, hogy orulok neki.


Ennek annyi az oka, mert "lekopogom" szerencsere eleg gondtalanul elek, szinte mindenem meg van ami kell ... ha hianyzik is valami, akkor hamar megszerzem azt is. Igy valoban nehez ajandekkal meglepni.


Viszont nagyon szeretek ajandekozni. Ez megint csak a szerencsesebb helyzetembol adodik es eppen ezert mindig inkabb en adok, mint elvarnek valamit is.


Nekem az az ajandek, ha nincsenek veszekedesek, ha nincsenek gondok, ha nincsenek hazugsagok ... de van odafigyeles-torodes-gondoskodas.


Szeretek szeretni es ajandeknak elem meg, ha viszontszeretnek. Targyak es az anyagi javak csak az elet reszei, ki jobban, ki kevesbe reszesul beloluk, de mindenkinek ott a lehetoseg, hogy torekedjen a jobbra. De ez csak az egzisztencia es az elettel szemben felallitott elvarasok kerdese.


Ajandekozni csak erzest kell. Ajandekozni azert akar mindenki, hogy a masiknak es a masikban jo erzeseket valtson ki. Ehhez egy igazi, oszinte, szeretett teljes es halk mosoly is eleg.

2014. febr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ehetőre, és mindenre ami szexhez köthető..

sok másra is de ez személyfüggő...erre a kettőre minden pasi tuti:)

2014. febr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
+1 a kajára /egy férfi/
2014. febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!