Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerű kérdésem van: Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű kérdésem van: Hogyan "szülessek újjá"/kezdjek új életet szakítás után?

Figyelt kérdés
Bármilyen (épeszű) ötletet szívesen fogadok, mert most tartok ott, hogy a fájdalmas részén túl vagyok, és valamit kezdenem kellene magammal, egy 2 éves kapcsolat után. Eddig nem nagyon volt ilyen velem, mert a 2 korábbi szakításom után mindig ott volt már a következő jelölt, most viszont nem kell senki, inkább magammal foglalkoznék:) (23/L)
2014. febr. 14. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Kezd azzal, hogy eljössz ma velem egy szinglipartiba.
2014. febr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ASOT ***** válasza:
100%
menj sportolni valamit, tanulj meg sütni főzni, menj el táncolni tanulni, írj egy könyvet állítólag 1 könyvet mindenki tud írni, tedd le a jogsit, vegyél egy autót, szedd ki a szemöldököd normálisan, menj el fodrászhoz, mehetsz apácának is, menj szórakozni, vegyél egy lovat menj lovagolni ha nem telik rá akkor kutyát.
2014. febr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Menjél bulizni ,szórakozni a barátnőiddel és ne gondolj a múltra
2014. febr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2.es válaszoló, most nagyon röhögök, mert az előbb szedtem a szemöldököm :D:DDD Eddig is ki volt, de most kiszedtem NORMÁLISAN :DDD
2014. febr. 14. 14:33
 5/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a bulizással kapcsolatban most kicsit ki vagyok égve, az utóbbi időben állandóan partiztam, most nem bírok egy darabig:))
2014. febr. 14. 14:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Az úgy más ha nincs kedved bulizni! De akkor le kéne kötnöd magad valamivel hogy ne a múlton agyalj!
2014. febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vagy írjál nekem prívát üziket és elszórakozunk! :-D
2014. febr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 ASOT ***** válasza:

Egy tejbegrízt el tudsz készíteni ugye?

Mert estére készíthetnél ha gondolod, ja és kakaóval szeretem nesquikkel szeretem, te is?

2014. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
azért tejbegríznél komolyabb kaja is megy, oké ?:DDD Szoktam főzni B|... am ja, kakaóval szeretem én is ;D
2014. febr. 14. 15:21
 10/13 ASOT ***** válasza:

reménykedtem....:)

de nem vagy vega ugye?

2014. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!