Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsókolt az ikertestvérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt az ikertestvérem barátja! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az ikertesóm és én tényleg a megszólalásig ugyan olyanok vagyunk de neki van barátja míg nekem nincs. De tegnap az ikertesóm barátja odajött hozzám és megcsókolt míg a tesóm lenn volt a földszinten ( közös szobánk van ). Aztán mikor ellöktem azt mondta összekevert minket de a tesómmal már egy éve járnak. Meg kellene tudnia különböztetni engem tőle vagy nem? Szerintetek elmondjam a tesómnak?

2014. febr. 14. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Toljatok 1 3 ast mi bajotok lehet. Családban marad. :)
2014. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Màr jártam lánnyal akinek ikertesója volt és olyanok voltak mint két tojás mégis mindig megismertem melyik a baràtnőm.
2014. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2-es, vagy csak azt hitted, hogy felismerted őt mindig, aztán kitudja...:D
2014. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
En nem iker vagyok csak skizo ... de minket nem zavar, ha osszetevesztenek minket :)
2014. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mond el a tesódnak, hadd tudja meg, hogy milyen pasija van.
2014. febr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezért kell titkos kézfogás a csók előtt ha van ikertesója :D
2014. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó de azért ikrek között is vannak alapvető különbségek. Nem kellett volna tudnia hogy nem a tesóm vagyok?
2014. febr. 14. 20:16
 8/10 anonim ***** válasza:

Félhomályban voltatok? Úgy még elképzelhető, egyébként nem hiszem.

nekem csak osztálytársaim voltak ikrek, még rá is tettek, hogy egyformán öltöztek és cserélgették a helyüket egymással, de 2-3 hét után tudtuk melyik melyik, hiába voltak két tojás. Már csak az állásukból, kézmozdulataikból.

2014. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem volt félhomály, égett a lámpa bár elég késő volt...És az is igaz hogy kinézetre hasonlítunk de belsőleg ég és föld vagyunk azt hittem tesóm barátja is ebből tud megkülönböztetni minket de most mát nem mtudom.
2014. febr. 14. 20:41
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én jó pár ikertesót ismerek, és mindig meg tudom őket különböztetni, pedig nem vagyunk intim viszonyban. Kamu, hogy összekevert benneteket.
2014. febr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!