Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Egyszer szerelmes az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Egyszer szerelmes az ember igazán"-igaz ez?

Figyelt kérdés
Nemrég szakitottam a párommal 2 év után, Ő volt életem első szerelme. Van 2,3 szerelem? Fogok az elsőnél is jobban szeretni?
2014. febr. 14. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez nem igaz.
2014. febr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan, hogy csak egyszer lehet... beleszeretsz majd másba. Minden szerelem más
2014. febr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz. A szerelem sem létezik.
2014. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Nekem eddig 2szer sikerült de 2szer is otthagyott szóval lesz belőle egy harmadik és nem nem csak két barátnőm volt de ennél a kettőnél éreztem is azt a furcsa érzést ami miatt nem engedtem volna el semmiért de ők elengedtek engem.
2014. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem feltétlen.
2014. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes többször is van lehetőséged lenni, de hogy egyszer vagy-e igazán szerelmes szerintem ahhoz egy élet kell, hogy biztosra megtud.

Az mellékes hisz-e abban az ember van vagy nincs.

2014. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én úgy jártam, hogy soha senkibe sem tudtam szerelmes lenni, pedig több kapcsolatom volt, amíg az igazi nagy őt meg nem ismertem, belé viszont az első randinkon totál szerelmes lettem. Ma már a férjem.


Én az a típus vagyok aki 1x szerelmes de akkor az végleges és egyetlen. Tudom azt, hogy nem véletlenül csak 1 férfiba lettem szerelmes, és a többiekbe nem voltam.


De ettől még lehet hogy a legtöbb embernek több szerelme is lehet.... viszont igazi lelki társ, szerintem csak egy van.

2014. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es 30 alatt vagy? akkor lesz több! :D
2014. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

miért lenne több? már megtaláltam akit kerestem....amúgy 28 vagyok. 4 éve vagyunk együtt. a férjem is úgy van vele, hogy engem akar örökre és én is.


miért lenne több ezek után? bocsi de tényleg érdekel mire írtad:)

2014. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!