Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok egy normális pasit találni 30 évesen?

Figyelt kérdés
Ez nagyon elkeserít :( Nem vagyok bolond, sem csúnya lány, de egyszerűen nem találok sehol egy normális férfit... és nem én vagyok ezzel egyedül, sok barátnőm hasonló cipőben jár...bár az utóbbi időben - a sok csalódás miatt - már nem is keresek... :( Aki megfelelne az vagy homi vagy nem független... Aki meg udvarol az vagy nem tetszik vagy egy idi@@@ta, hiába független...Ketyeg az óra és itt állok gyerek és család nélkül..Ez engem megrémít, mivel egyke vagyok...Ha ez az állapot így marad, mi lesz velem, ha már a szüleim sem lesznek ? Nagyon egyedül érzem magam ...és a barátok közül is sok esetben rájöttem, hogy érdekemberek,,,Csalódtam az emberekben és nem látom, hogy IQ és EQ szintben többek lennének az idő haladtával :( Mit lehet ilyen kilátástalan helyzetben tenni? Már ismerkedtem mindenhol, de nagyon nem akar ez összejönni... Pedig én nem gondolom, hogy bármi gond lenne velem, pedig van önkritikám...Lehet veszek egy kutyát kis társamnak, ha ez így marad...mert akkor a lakásban legalább nem leszek egyedül... Eléggé egyedül érzem magam..:/
2014. febr. 14. 21:14
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:

Ezzel még bőven ráérsz.

Jársz olyan helyekre ahol lehet ismerkedni?


A kutya pedig éveken át tartó felelősség,nehogy hamar ráunj..

2014. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim válasza:

Érdekes. Én is pont így gondoolom. Csak én férfi vagyok, és nem találok magamnak normális nőt. Mindig csalódok bennük.

35/F

2014. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 LazyJones ***** válasza:

"vagy nem tetszik, vagy egy idi@@@ta".

Érdekes, én nőkben találkozom ezzel. Talán a világgal van a baj. Talán csak az elvárásainkkal.

32F

2014. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
87%

:D

Van egy ilyen barátnőm. elmondom, mi a gond: a csaj olyan pasit akar magának, aki nem illene hozzá (magas, jóképű, sportos testalkatú, jó egzisztenciájú) a csaj meg teljesen átlagos mindenben. Egy simán helyes pasival már szóba sem áll, mert nem tetszik neki.


Tudni kell hol a helyed, és ha elfogadod magad a boldogság is rád talál :)


Lehet lepontozni!

2014. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
szoktam járni edzőterembe, túrázni, bringázni, futni, szórakozni...de a szórakozóhelyen is mindig az idióták találnak meg.. :D vagy szépfiúk, de szoknyapecérek :d
2014. febr. 14. 21:20
 6/50 A kérdező kommentje:
az hogy valaki átlagos, nem jelenti, hogy épp egy magas jóképűnek nem esete...én láttam csúnya lányt nagyon szép pasival és nagyon szép lányt is csúnya pasival..szerintem nem ezen múlik
2014. febr. 14. 21:21
 7/50 anonim ***** válasza:
az írásodból ítélve kissé sekélyes és éretlen vagy. lehet hogy ez is baj?
2014. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:

hát akkor hajrá! :)


csak leírtam hátha tudtam segíteni. tudod nagyon sok csinos, dögös lány van. ők is jóképű pasira vágynak, tehát nagy a konkurencia :) és egy átlagos lány nem biztos hogy annyira versenyképes :P


de ha van kedved várni, csak nyugodtan!

2014. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
te is kevered a normálist a tökéletessel
2014. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
szóval szerintem egy átlagos lánynak is lehet elvárása a magas sportos, mert sosem tudhatod, kinek jössz be, kit fog meg benned valami...úgyhogy szerintem ez a találd meg a helyed, tudd, hol a helyed nagyon nem állja meg a helyét.
2014. febr. 14. 21:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!