Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Az van hogy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az van hogy pár ember azt mondta hogy illik felköszönteni az exeket az én exemnek lesz névnapja és fel köszöntsem vagy ne?

Figyelt kérdés
Én nem szeretném mivel ö azt mondta nincs miről beszélgetnünk és hagyjam békén meg van barátja nekem is van már barátnőm.
2014. febr. 14. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg? Azt csináld amit szeretnél, ne azt ami mások szerint "illik"..
2014. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó azt teszem amit szeretnék de azért bunkónak se akarok tűnni mert csomóan mondták hogy illik meg stb..
2014. febr. 14. 21:20
 3/7 anonim ***** válasza:

ez hülyeség hogy illik felköszönteni :/

szerintem ha van partnere akkor az nem venné jó néven ha ilyesmiket írogatnál neki

én azt mondom ne köszöntsd fel,ő sem fog téged,ha meg igen akkor akar valamit.

sz*rd le azért EX

2014. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már miért illene? Akkor illik, ha úgy váltatok el, hogy jó viszonyban maradtatok, tartjátok a kapcsolatot barátilag.

Amúgy semmi közötök egymáshoz. Azért gondold el, ha valakinek mondjuk 20 éves korában volt egy néhány hónapos kapcsolata, akivel utána soha többet nem beszéltek, akkor még 40 évesen is köszöntgesse ünnepekkor?

Ha nem tartjátok a kapcsolatot, felesleges felköszöntened.

2014. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ja és akinek pl 10 exe van az most köszöntse fel mindet?

meg ha utálja mint a sz*rt akkor is,mert illen?

hát bocs de azért hagy el valaki valakit mert nem kíváncsi már rá,ezért nem kell felköszönteni,aki meg megteszi az tegye azt,de ennek nincs köze az illemhez

2014. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Moszuke ***** válasza:

mi abban maradtunk, hogy leszarjuk egymást kivéve karácsony, névnap és szülinap meg gondolom újévkor majd.


ebben nincs semmi bonyolult. köszöntsd fel és ennyi. attól, hogy az exed te még maradhatsz egy kedves, figyelmes ember.

2014. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem hagyom az egészet :D
2014. febr. 14. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!