Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rátok milyen hatással volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rátok milyen hatással volt az első nagy szerelem?

Figyelt kérdés
szexuális téren is értem
2014. febr. 14. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
verseket kezdtem írni. nem mutattam meg neki, csak ő ihlette. 16 voltam akkor, lány.
2014. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
csak arra hajtott hogy lefektessen és mivel ez nem jött neki össze 1 hónap után elhagyott.
2014. febr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szexuális téren nem volt rám nagy hatással, mert nem történt köztünk semmi komolyabb. Én nagyon szerettem, úgy éreztem ő is. Hónapokon keresztül próbálkozott nálam, bókolt, kedveskedett, figyelt rám. Eleinte azt hittem, félre értem a jeleket. Aztán teljesen beleszerettem. Végre összejöttünk, majd pár héttel később kiderült, hogy jól felültetett a lóra és átvert.

Ezek után teljesen magamba zuhantam. Én tényleg szerettem, ő meg csak szórakozott.


Egy félig nem tudtam semmit sem kezdeni a fiúkkal, még beszélgetni sem nagyon tudtam velük. Egyszerűen elveszítettem a bizalmukat, azóta nagyon nehezen bízom meg a fiúkban.


Tudom, hogy nem szabad egy fiú miatt elveszteni a bizalmamat, hiszen a többi nem tehet róla. Éppen ezért igyekszem újra megbízni a fiúkban, de elég nehéz.

19/L

2014. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az első volt..


megbántam, mert nem érdemelte meg, nagyon átvágott

amúgy mint tapasztalat nem bántam meg

2014. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rossz hatással és most már mindig tartom azt a bizonyos 1 méter távolságot, akármilyen lányról van szó.. ilyen "cuki,cuki, de hagyj békén"
2014. febr. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokat tanultam belőle. Főleg azt, hogy a nagy szerelem sem győz le minden akadályt, főleg két össze nem illő ember esetén.
2014. febr. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szörnyen! Nagyon szerettem. Imádtam, bármit odaadtam volna érte. A gond, hogy egy idősebb férfi. Akár mikor meglátom, ha rá gondoltam, vagy csak meg pillantottam egy ugyan olyan autót, a gyomrom összerezzent, a tenyerem izzadt!

És persze ne beszéljünk a sok gyerekes dologról amit 15 évesen csinál az ember, ha beleszeret valakibe. Várni őt iskola után. Keresni a társaságát. Haha

De ez még most sem múlt el.. Ha a nevét hallom.. Jujj!

23/L

2014. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
AZ első hamar elmúlt és nem volt semmi szexuális dolog mivel csak 9 éves voltam :D de a 2. felejthetetlen csak sajnos viszonzatlan maradt.
2014. febr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálam az első szex és az első szerelem nem egy emberhez kötődik.


Az első szex 19 éves koromban történt. A sráccal jól kijöttünk, ő szerelmesnek is mondta magát, én meg kíváncsi voltam a szexre...4 hónapig jártunk együtt. Aztán lefeküdtünk, majd utána ő otthagyott mert végig csak megfektetni akart.


Én 1x lettem szerelmes életemben, 24 évesen, amikor a férjemmel összejöttünk. Ez az érzés azóta is megvan:) 4 éve vagyunk együtt. Másfél év után házasodtunk. Szóval az első szerelem igazán nagy hatással volt, és van rám mert az egész életem megváltozott emiatt:) (n 28)

2014. febr. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. az lemaradt hogy az első szerelem volt igazán szexuális hatással rám, mert ez hozta magával életem első orgazmusát is, 24 évesen:D
2014. febr. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!