Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti ismerkednének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti ismerkednének ilyen fiúval? Vagy legalább eltűrnétek?

Figyelt kérdés

Van aki sokat olvas, van, aki páwa, van aki kocka, van aki egyik sem. Én ilyen vagyok.


Iszonyúan szeretek erdőben, természet közelében lenni, ezért hívom magam túrabu*zinak.


Vannak hozzám hasonló lányok, vagy eltűrnétek ezt?


Vagy ritka az ilyen?


(15/F)


2014. febr. 15. 12:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ez is célom, egyetemen erdész-ökológus-szak, + egy OKJ-s operatőri, és természetfilm forgatás. Erdőben, vagy annak közelében élni.
2014. febr. 15. 12:55
 2/12 anonim ***** válasza:
most is a neten lógsz :D
2014. febr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És akkor hol marad a Pólus? És az Árkád? Mi van a Westendel? Az Aréna plázáról már ne is beszéljünk. Hogy tudsz nélkülük élni???? Természet? Fúj, Pest, belvárosa, betonnal, meg szmoggal. Az az igazi.
2014. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mi bajotok? Páwák, kockák, stb, fel vagytok háborodva?
2014. febr. 15. 12:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vannak ilyen csajok is, de akkor ne a pi**ák után szaladj az agyon szolizott "szépségek" után egy normális értelmes csajt egy természetes szépséget keress ne az agyon kozmetikázott anyuci-apuci pénzén élő, pénzével felvágós tini ri*ik után szaladj. :)
2014. febr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 piriiiiii ***** válasza:
Én is nagyon-nagyon szeretem az erdőket, és tulajdonképpen érdekes, mert én is szeretnék filmezni , s ez eddig tök jó. Különbség köztünk csupán két év, és hogy én nem kategorizálok be mindenkit ilyen fasságokba, hogy páva meg kocka, meg plázacica, stb. Emberek vagyunk nem utolsó sorban, EMBEREK.
2014. febr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem is kategorizálás volt a célom, leírtam, hogy vannak ilyenek, vannak olyanok, nekem pedig ez a baromságom.
2014. febr. 15. 13:06
 8/12 anonim válasza:

Szerintem tök normális a kérdés nem értem most mi bajotok.


Én is szeretem a természetet,és tetszik hogy vannak álmaid,terveid.

Szerintem simán találhatsz olyan lányt aki elfogad így,végülis ez nem rossz tulajdonság.;)


14/L

2014. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hál Isten...
2014. febr. 15. 13:07
 10/12 anonim válasza:

Persze,hogy ismerkednék :)

(Fiatal vagy hozzám)

2014. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!