Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha szerelmes vok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vok egy lányba (nagyon) de annak a lánynak van pasija?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliba és nekem nagyon bejön, annyira, hogy faceen mindig nézegetem a képeit... de nem rég elhívtam valentin napon eggyet hotdogozni, sétalni, beszélgetni, de sajna nem ért rá és az nap, tudtam meg h van pasija és egész éjszaka nem tudtam aludni, mert folyton ő rá gondoltam és rosszat is almodtam. Mit tehetnék h megkedveltessem magam?
2014. febr. 15. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Semmit, hagyd békén. Ne tedd tönkre a kapcsolatát. Keress magadnak másik lányt.
2014. febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed ebből valami hosszú, értelmes kapcsolat lesz, tegyél meg mindent, hogy lássa, te egy jobb választás vagy, és hívd el ide-oda stb.


Ha viszont tudod h ez nem lesz örök hanem csak 1-2 hónap, mert van jobb, akkor találd meg a jobbat.

2014. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de az a baj h nem szereték lemondani róla se beleavatkozni a kapcsolatukba, csak most hónapokba telhet h elfelejtsem s télleg eddig nála jobb csajt nem is láttam, gondolkodtam róla h megvárom még szakítanak s akk majd próbálkozok nála,
2014. febr. 15. 13:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen az is lehetőség.
2014. febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Éld tovább az életed, ismerkedj, de persze ne veszítsd szem elől a lányt sem. Lehet, hogy ha szabad lesz, lesz nála esélyed. Ez nem azt jelenti, hogy a több lány csak időtöltés...! Előfordulhat, hogy beleszeretsz valaki másba, és arra sincs garancia, hogy a most még foglalt lánynál te lennél a következő.
2014. febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na szakítottak :DDDD Most már nyugodtan felszedhetem :DD
2014. febr. 18. 15:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Először is írj normálisan. Másodszor pedig honnan a kutyafarkából gondolod, hogy tetszel neki?
2014. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok van, hagyni kell még felnőni, hogy a saját társaságába találja meg a szerelmet.
2014. márc. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!