Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Elmondjam neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elmondjam neki, mi volt az előző "kapcsolatomban"?

Figyelt kérdés

Nyáron összejöttem egy fiúval, de kevesebb, mint egy hét után dobtam, mert csak szánalomból jártam vele, meg szinte nem is foglalkozott velem. Nem volt értelme a folytatásnak.

Viszont akivel most járok, ismeri őt. Félek, hogy olyat mond neki, ami nem igaz. Nagyon szeretem a barátom, soha nem hagynám el, ezt ő is tudja. De az exem nagyon alattomos, képes bármire. Nem tudom mit csináljak:/ ráadásul elég féltékeny típus (a barátom)


2014. febr. 15. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először magadra vess. Te is ugyanolyan alattomos vagy, hogy szánalomból jártál az exeddel.
2014. febr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rám mászott, nem akartam bunkó lenni. Tudom, hogy hülyeség volt
2014. febr. 15. 14:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze, rad maszott, hat hogyne. S varazsszora eltunt beloled ekkor a nagy feminista erzes, miszerint vagjuk pofan reflexbol azt ki rank mászik. :DD

Vicces vagy meg szanalmas is...

2014. febr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lotyózd ki magad a helyzetből.
2014. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert szánalomból járni valakivel egy hétig egyáltalán nem alattomos dolog...
2014. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mindegy legy oszinte abbol nem lehet baj!
2014. febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Légy őszinte, abból baj nem lesz. Vállald aki vagy, bármit is csináltál.
2014. febr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Abszolut el kell mondani. Nagyon fontos a kommunikacio , mindig mindent meg kell beszelni a paroddal,ha komolyan akarod a kapcsolat. Ha Toled tudja meg,hogy varhato mocskolodas az exed reszerol,akkor felkeszulten eri es nem fog kiszamithatatlanulr reagalni ra ,mindamellett bizni fog benned,hogy ilyeneket is elmondasz neki.


Hidd el, ez a legfontosabb dolog !

2014. febr. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!