Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom összejöjjek-e vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom összejöjjek-e vele?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy van egy lány, akinek nagyon bejövök (több biztos forrásból tudom, vak sem vagyok). Nagyon jóban is vagyunk kb fél éve. A csaj igazi bombanő, számomra olyan 10/9-es, a szeme is nagyon szép. Tehát minden tökéletes lenne, de:

-nem tudom megtudnék-e bízni benne. Más mint amilyen lányok után menni szoktam általában, csalta meg már barátját, megcsalta VOLNA velem is. Most nincs barátja.

-ezen az egy dolgon kívül tökéletes lenne, kinézetre, belsőre is, csak tényleg nehezen tudom elképzelni magam egy ilyen lazább lánnyal, nem tudom tudnám-e kezelni a helyzetet.


20f


2014. febr. 15. 15:39
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Láttam hogyan viselkedett már amikor volt pasija, és ha nálam is úgy tenné, hát akkor nem tartana sokáig....
2014. febr. 15. 15:41
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálod meg akkor nem is fogsz rájönni, hogy tudod-e kezelni.
2014. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Akkor szerintem felejtsd el a kislányt, mert nálad tuti jobbat érdemel. Igy meg kapcsolatot az ember nem kezd senkivel, sem 10/98-essel, sem egyetlen nővel. Sőt addig semmilyen emberi kapcsolatot ne kezdj, ha igy állsz az emberi lényekhez. Reméljük a kislány is rájön, és emeli kalapját.
2014. febr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen kis féltékeny gombócok mint te vagy csak tönkre teszik az embereket maguk körül a frusztrációjuk sokaságával, az örökös ellenőrizgetéseikkel.Nem emelik. Keress egy bamba libát aki még azt is megkérdezi tőled, hogy levegőt vehet-e az engedélyed nélkül:D
2014. febr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
20 évesnek meg ne irja magát az aki több mint dupla:D
2014. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a kérdésed meg is oldódott.
2014. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 4 használhatatlan hozzászólásodat, még ha az elsőt megpróbáltam is volna komolyan venni vagy elgondolkodni rajta, az utolsó kettő után rájöttem hogy csak egy megsavanyodott lúzer vagy...
2014. febr. 15. 15:48
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

*és emeli kalapját, vagy már emelte is.


És ha magad luzernek érzed, azt nagyon tudom sajnálni,. csak ne testáld olyanra, aki nem az:DD

2014. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Látom veled ilyen még nem volt, de talán egyszer majd lesz, hogy szeretsz egy lányt, ő is szeret téged, de ha összejönnétek, akkor valószínű sokkal többet vesztenétek a dolgon mint nyernétek... Na akkor lehet hogy benned is fel fog merülni 1-2 kérdés.
2014. febr. 15. 15:52
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Képzeld kérdező, volt is, van is tapasztalatom. De ha a kislánynak van egy csepp esze, egy ilyen kérdés után azt is elfelejti, hogy egyáltalán megismert téged.És tudod ne vegyél erre mérget, mert nagyon pofira is eshetsz: van egy lány, akinek nagyon bejövök (több biztos forrásból tudom, vak sem vagyok)


Az, hogy te mit hiszel az egy dolog, az hogy mi a valós, az meg egy másik dolog.

2014. febr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!