Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy kezelnétek a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezelnétek a volt barátnőtöket, ha olyan hazugságokat terjesztene rólatok, hogy zaklatjátok, követitek őt?

Figyelt kérdés
Nagy szerelem volt, három évig tartott közöttünk, de mivel még fiatal 18-19 éves lány volt, sokszor felelőtlenül viselkedett, és ebbe az is beletartozott, hogy megcsalt. Fájdalmas volt, de szakítottam vele, mire ő azt mondta, hogy nem fog ez ennyiben maradni, és majd megtudom, hogy valójában kivel húzok ujjat. Tudtam hogy ez lesz, mert évek alatt kiismertem a rosszindulatú természetét is. Utánam két hétre rá azonnal összejött egy szélhámos hapsival, akivel már fél éve együtt vannak, és a haveri körében folyton szítja a tüzet, olyanokat hazudozik rólam, hogy rá vagyok szállva, követem, leskelődök utána, zaklatom, hívogatom, meg hogy ezt azért csinálom - szerinte -, mert rájöttem, hogy mit veszítettem azzal, hogy kidobtam. Pedig ez az egész teljesen alaptalan. Szóba állni sem akarok vele, nemhogy még sóvárogni utána, amikor mélységesen megvetem. Meg ha szóba is állnék vele, azonnal nekiállna kavarni, amit köszi inkább kihagyok. Nektek volt már hasonlóan beteges, bosszúra szomjas, pocskondiázó barátnőtök? (23 éves vagyok)
2014. febr. 15. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy pasi volt ilyen. Na meg a nőcije. Az csinálta ezt.
2014. febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eltörném az ujját és megmondanám neki, hogyha feljelent vagy folytatja a szarkeverést a többi 9 is az előző sorsára jut.
2014. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy polgári perrel.
2014. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt akár én is leírhattam volna magamról, néhány apróbb változtatással.


Azt javaslom hogy teljesen töröld ki őt az életedből, minden téren. Ne is találkozz vele, kerüld (ha tudod) azokat a helyeket ahová ő is jár, és idővel ő is elfelejt téged és nem híresztel rólad semmit.


Ha pedig olyan amilyennek mondod akkor az ő ismerettségi körr is tudja hogy milyen, így nem hisznek majd neki, bármit is állít rólad.


Sok sikert, remélem lekopik rólad.


25f

2014. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen a kapcsolatod az ő haveri körével?
2014. febr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd levegőnek! Ha meg a szélhámos pasija megjelenne a barátaival, mert a lánynak sikerülne őket behülyítenie, akkor mond el Nekik, hogy megverhetnek nyugodtan, de a bíróságon akkor ők fognak a lány helyett vezekelni, és gondolkozzanak mielőtt kutya módra egy lány hazugságaira ugranának.
2014. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!