Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény erről a viselkedésről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény erről a viselkedésről?

Figyelt kérdés
Felhív a barátom telefonon,közben én ettem ilyen szárított almát(mármint miközben hallgattam). Majd megszólal,hogy mit csinálsz? Mondom eszek almát, mire a válasza "hát k**rvára nem hallok semmit" (de nagyon ingerülten mondta ezt) aztán a következő szava, " nem igaz,hogy nem bírod ki,hogy ne zabálj amíg beszélünk". Erre mondtam neki,hogy jó beszéljen így mással,velem ne( hozzáteszem nem vagyok kövér,vékony vagyok). Aztán folytatja, " jó tudod mit nem is hívlak akkor, pedig akartak hívni valahova, maradj akkor ott magadnak egyedül.szia" és mindig ezt mondja,hogy maradj egyedül akkor ott, mintha ezzel bántani akarna,hogy egyedül vagyok otthon, csak mert én tanulok állandóan,nem járok most suliba se,és otthon szoktam lenni szinte mindig. Normális hogy így beszél? Miért beszél így velem? NAgyon felhúzott
2014. febr. 15. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Elég gyerekesen viselkedik...
2014. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kis pukkants, ha rajtam múlna holnapra rá ki lenne pukkasztva. Egy karóval. A feje.
2014. febr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Pain for Pleasure ***** válasza:

Ez nem normális, ilyenen felkapni a vizet...

Talán észreveszi magát és bocsánatot fog kérni.

2014. febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális, hogy így beszél. A helyedben visszakérdeztem volna, hogy:


-Mit gondolsz ki a p**sömmel beszélsz te paraszt? Nem a k**szott haverod vagyok te nyomoronc h úgy beszélj velem mint egy darab sz**ral akkor eszek amikor akarok nem te mondod meg te mocskos majom utánzat.

2014. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az zavar,hogy így beszél velem. De nem tudom az okát,hogy mire fel.. Nem "zabáltam" és szerintem nem is voltam hangos a rágásommal,elvégre is szárított alma,szinte elolvadt a számban, és mikor beszéltem akkor természetesen nem rágtam. Meg ha zavarja akkor normálisan kérje meg,hogy neki bántja a fülét ne egyek már addig. Ne így mint egy debil.
2014. febr. 15. 17:05
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es pacsi! :D legközelebb így fogok neki válaszolni :D
2014. febr. 15. 17:07
 7/10 anonim ***** válasza:
nyomi
2014. febr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Helyes. Amilyen az adjonisten olyan a... :)
2014. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó nagy bunkó barátod van!Én nem tűrném,hogy így beszéljenek velem.
2014. febr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

megint csak egy strigula hogy a bunkó kis nyafogós pasi kell...


szokd meg hogy egy kretén

2014. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!